Czytasz
Pogłos ma już trzy lata! Księżyc, Selfisz i soundsystemy – sprawdźcie wszystkie urodzinowe atrakcje

Pogłos ma już trzy lata! Księżyc, Selfisz i soundsystemy – sprawdźcie wszystkie urodzinowe atrakcje

Urodziny Pogłosu

Pogłosowy domek przy Burakowskiej ma już 3 lata! Z tej okazji czeka nas kilka dni świętowania w towarzystwie najlepszych ludzi i świetnej muzyczki. 

Pogłos to miejscówka, którą uwielbiamy za totalny luz i otwartość. Na ludzi, na muzyczne style i gatunki oraz na wydarzenia różnej maści. Wokół tej miejscówki wytworzyła się społeczność, która pewnie bez domku przy Burakowskiej nie wyobraża sobie nocnego (a czasami i dziennego) życia Warszawy. Od 24 do 27 października będziemy mogli wspólnie świętować trzecią rocznicę powstania tego miejsca!

Typowo dla Pogłosu – rozstrzał gatunkowy urodzinowych wydarzeń jest bardzo szeroki. Zanim zaczniemy część imprezowo-koncertową, 22 października wbijajcie do V9 przy Puławskiej. Odbędzie się tam specjalny, urodzinowy Selfisz. Przy muzyczce puszczanej przez duet Mazut będziecie mogli wykonać sobie koszulkę z nadrukiem autorstwa Michała Loby.

Czwartek to już oficjalne rozpoczęcie świętowania z tak zwaną pompą. Na pierwszy ogień idzie Księżyc. Zespół specjalizuje się w psychodeliczno-folkowych i etnicznych klimatach, powodujących że podczas koncertów totalnie odlatujemy w świat surrealistycznych, mrocznych baśni. Ich występy to niezwykłe widowisko zarówno muzyczne, jak i wizualne, a głębokie doświadczenia duchowe są gwarantowane. Po koncercie obowiązkowo zostańcie na Bingo!

Piątkowy koncert będzie ukłonem w stronę wielbicieli mocniejszych klimatów. Na scenie zobaczymy weteranów street punka w Polsce – One Way System, którzy w branży działają od czterdziestu lat, oraz warszawski band LAZY CLASS. Release Party albumu „mUZA dO kiCHANIA”, z który odpowiada DJ Nabuchodonozor to kolejny obowiązkowy przystanek. Singielek odsłuchajcie sobie poniżej, a więcej już w piątkową noc w Pogłosie.

Sprawdź też

Kolejna noc to impreza na dwie sceny i dwa soundsystemy z Warsaw Jungle Massive. Szykuje się gatunkowy misz masz zawierający w sobie dub, reggae, bas, ragga i jungle. Zagrają m.in. Fatty Fatty, Simply Vibes Hi-Fi czy McAkira. Natomiast niedzielę znacznie spuścimy z tonu za sprawą Josin. Koreańsko-niemiecka wokalistka pojawi się w Warszawie, by promować album „In The Blank Space”. Gwarantujemy, że zaczaruje Was subtelnym głosem i wyjątkową energią, która od niej bije.

Bilety na poszczególne urodzinowe wydarzenia znajdziecie w Going., więc dokładnie prześledźcie program i widzimy się w Pogłosie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone