Czytasz
Undercity ogłasza: Regal, UMWELT, Headless Horseman, daisy cutter…

Undercity ogłasza: Regal, UMWELT, Headless Horseman, daisy cutter…

Szukasz mocnego techno we wszystkich jego odmianach? Undercity śpieszy na pomoc. Warszawski festiwal odbędzie się między 5 a 6 listopada. Za nami już dwa ogłoszenia, w składzie potężne nazwiska.

Do składu Undercity 2021 dołączają artyści z czołówki światowej sceny mocnego techno, jak i wschodzące polskie talenty. Są to: Boston 168, Elliver, KAS:ST, Marvin Jam, Sam Paganini, Shlømo, Stephanie Sykes, UMWELT, 999999999, daisy cutter, Headless Horseman, Klangkuenstler, Marcii Moto, naked relaxing, Nastia, Regal, Vladimir Dubyshkin, Wartemal.. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada w warszawskiej hali COS Torwar.

Po długiej przerwie Undercity wraca z drugą edycją i zostaje rozszerzone o kolejny dzień i dodatkową scenę Tunnel. Oznacza to dwa razy większą liczbę artystów i godzin przetańczonych na czterech scenach, do najlepszego techno, okraszonego spektakularnymi efektami i techniką.

Undercity to nowoczesny halowy festiwal w pełni poświęcony najlepszym elektronicznym brzmieniom, którym towarzyszy wyjątkowa oprawa multimedialna. Podczas dwóch edycji w Warszawie wystąpili najwięksi artyści światowego formatu, jak Joris Voorn, Dubfire, Enrico Sangiuliano, Pete Tong, Claptone i wielu wielu więcej!

Undercity 2021
mat. organizatora

Łap karnety lub bilety jednodniowe

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone