Czytasz
Business Techno znów zwycięża – organizatorzy UTDF wprowadzają Techno Coin [AKTUALIZACJA]

Business Techno znów zwycięża – organizatorzy UTDF wprowadzają Techno Coin [AKTUALIZACJA]

techno coin

Up To Date Festival przyzwyczaił nas do nietypowych akcji promocyjnych, ale ta jest chyba najmocniejszą z nich.

[AKTUALIZACJA]

Afera techno-coinowa rozwiązana. Zgodnie z przewidywaniami, cała akcja była jedynie misternie zaplanowanym trollingiem. Jeśli martwiliście się, że Wasz ulubiony białostocki festiwal zamieni się w kryptobrosa, to już nie musicie. Oto oświadczenie organizatorów:

Techno Coin to bzdura i dobrze to wyczuliście ❤️ Gorzej, że to wszystko prawda… Od zawsze marzysz o klubie w Berlinie? Twoim snem jest posiadłość na Ibizie? Twoim celem jest prywatny odrzutowiec, którym dolecisz na każdy techno-gig? Spełnienie tych najskrytszych marzeń nigdy nie było bliżej!

Business Techno: The Game to wrota do sławy i magicznego świata Techno-Influencerów, w którym nic nie jest niemożliwe, włącznie z totalną katastrofą i podniebnym sukcesem. Pamiętaj jednak, że droga do budowy Techno Imperium nie jest usłana różami. Czeka na Ciebie masa pułapek i trudności, które musisz pokonać, by stanąć na szczycie. Rzuć kośćmi i sprawdź, co przyniesie los! Otwórz się na zbawienne działanie Techno Wróżki, lecz pamiętaj, że Techno Klątwa nigdy nie była bardziej realna!

Business Techno: The Game to czysta radość i rozrywka. Ale ostrożnie – to tylko powierzchnia. Ta gra wypływa z głębin 🦑 Niedawno ujawniliśmy, że pracujemy nad nową kryptowalutą – Techno Coinem. Wyczuliście jednak, że coś tu nie gra. My również wyczuliśmy, że coś tu nie gra. I to bardzo nie gra… Dlatego właśnie zapraszamy Ciebie, Ciebie i Ciebie do świata gry planszowej Business Techno: The Game, która jest nie tylko sposobem na rozrywkę, ale która również stanowi komentarz do zastanej rzeczywistości.

W Business Techno: The Game Twoim zadaniem jest przeniesienie zwyczajów prawdziwego świata do universum gry. Wszystko po to, by zbudować Techno Imperium, które opiera się na kolekcjonowaniu followersów, powiększaniu zasięgu i wypuszczaniu w świat ton contentu. To symulacja rzeczywistości. To śmiech przez łzy. Techno Coinem zapłacisz za followersów, od których zależy Twoje Techno Imperium. Techno Coinem zapłacisz za zasięg, aby Twoje Techno Imperium mogło mieć wpływ na świat. Techno Coinem zapłacisz za content, aby followersi mogli obdarzać Ciebie uwielbieniem i splendorem na drodze do stania się Techno-Influencerką(-em).

Kryptowalutowy szał trwa od paru lat. Wprawdzie w ostatnich miesiącach posiadacze krypto raczej nie mają powodów do radości z racji wysokich spadków, ale nie porzucają nadziei i wierzą w odwrócenie złego trendu. W tym krajobrazie akcja UTDF z Techno Coin zdaje się być istnym strzałem w dziesiątkę.

PS. Grę Business Techno: The Game kupisz podczas Up To Date Festival 2022. Radzimy spieszyć się, bo liczba sztuk jest mocno ograniczona!

Może być zdjęciem przedstawiającym książka

Skoro mowa o inwestycjach, zainwestowaliście już w bilet na UTDF 2022?

Czy masz minutę, aby porozmawiać o Techno Coinie, czyli o nowej i (naszym zdaniem) rewolucyjnej kryptowalucie? Techno Coin to wolność i marzenie o dobrostanie. Swoim i innych. Kryptowalut jest wiele, ale Techno Coin jest jeden 💎 Zapraszamy do śledzenia konta IG @technocoincrypto gdzie w najbliższych dniach będziemy publikować więcej informacji na temat naszego najnowszego projektu, nad którym pracujemy od wielu długich miesięcy z najtęższymi głowami, z jakimi przyszło nam krzyżować drogi. 29.08 odkryjemy karty i przedstawimy Wam wszystkie informacje na temat naszej kryptowaluty. Bądźcie czujni!

Techno Coin (TC) to nowa kryptowaluta oparta na technologii technochain, której celem jest  poprawa sytuacji osób twórczych oraz działających na rynku kultury i sztuki dotkniętych przez coraz  to kolejne kryzysy późnego kapitalizmu. Jako organizatorzy Up to Date Festival najlepiej wiemy, z  czym zmagają się osoby z bardzo różnych środowisk kreatywnych. Oferujemy remedium i  przywracamy wartość muzyce. Najpierw w Białymstoku, a później na całym świecie – w Detroit,  Berlinie, na Ibizie – wszędzie tam, gdzie wybrzmiewa muzyka elektroniczna! 

Techno Coin to kontra wobec algorytmizacji kultury, która z każdym dniem traci na wartości.  Nasza technowaluta pozwala na transparentną wymianę środków pomiędzy szeroko rozumianymi  uczestnikami sceny. W tym roku część artystów występujących na Up to Date Festival zgodziła się,  by przyjąć wynagrodzenie w walucie Techno Coin. Podczas tegorocznej edycji festiwalu będzie  można płacić Techno Coinami m.in. w strefie gastronomicznej, dlatego będzie możliwy zakup waluty  w trakcie trwania UTDF. Jego prawdziwa wartość z czasem jednak będzie rosnąć, co warto mieć na  uwadze podczas zakupów! Przyszłość naszej kultury jest więc w rękach NAS WSZYSTKICH.

Czy te słowa i ten filmik należy traktować poważnie? Organizatorzy UTDF nie po raz pierwszy wtykają kij w mrowisko dorzucając swoje trzy grosze do szeroko dyskutowanego zjawiska. Tak było chociażby w poprzednim roku, kiedy to otrzymaliśmy mocarny materiał wideo traktujący o pandemii.

Równie udany był też filmik rozprawiający się z wątkiem szczepień.

To co? Gotowi na 29 sierpnia i wjazd na rynek krypto oraz wsparcie kultury Business Techno? Nie możesz uznawać się za prawdziwego ravera, jeśli nie masz w sobie tradera 😉.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone