Czytasz
Visions Festival, czyli 7 imprez jednej nocy, już w tę sobotę we Wrocławiu

Visions Festival, czyli 7 imprez jednej nocy, już w tę sobotę we Wrocławiu

Visions Festival
Techno, psytrance, dub i wiele innych – wybór jest szeroki, bo Vision Festival to audiowizualna podróż przez różnorodne muzyczne style. To również podróż przez Wrocław, zgodnie z ideą festiwalu multi-venue. Rozproszona na kilka miejscówek artystyczna wizja obejmie 7 wydarzeń i zapowiada się jako jedna z najciekawszych imprez tego roku. 18 maja, to już w tę sobotę! Bilety kupicie u nas. 

18 maja to również ogólnopolska Noc Muzeów. Dlatego dodając do tego Visions Festival, tej doby kulturalna oferta Wrocławia będzie pękać w szwach.

“To projekt, który będzie doskonałym uzupełnieniem Wrocławskiej Nocy Muzeów. Przez połączenie tych dwóch na pozór odrębnych od siebie wydarzeń, stworzymy jedyną w swoim rodzaju platformą krzyżującą sztukę alternatywną oraz warsztaty związane z muzyką, fotografią czy grafiką, które będą dziennym dopełnieniem serii imprez tanecznych. Same eventy nie skupią się na jednym gatunku muzycznym; stworzymy dla Was kilka scen w najpopularniejszych klubach Wrocławia, gdzie usłyszycie zarówno lokalnych artystów jak i znane nazwiska z zagranicy.”

Na samym Visions prym wiedzie muzyka, ale oprócz live actów i DJ setów organizatorzy przygotowali atrakcje takie jak Mapping 3D, kino, wystawy, warsztaty czy wykłady. Łącznie wychodzi nam ponad 70 artystów w 7 lokalizacjach – Visions łączą różne gatunki i różne formy sztuki, starając się dostarczyć jak najbadziej rozbudowanych artystycznych wrażeń. Z tego względu porządnie zadbają również o soundsystem, który jest podstawą dubowych imprez. 

Visions Festival

W pogramie bardzo różnorodne “Visions”: Techno w klubie Ciało z headlinerem w postaci Attaché. Dub z Radikal Guru w D.K. Luksus. Orient w Surowcu z Raidho. Deep z Oskarem Szafrańcem na Wyspie Tamce. Psy z JaraLucą i JediMasterem w Transformatorze. Drum w Barbarce z ZeroZero. Boat na Bulwarze Xawerego w towarzystwie Phama. Tutaj mowa jedynie o headlinerach, ci na wszystkich imprezach otrzymają pokaźne wsparcie od lokalnych i nie tylko DJów i artystów. Karnet i bilety na pojedyncze wydarzenia w ramach festiwalu kupicie u nas!

Sprawdź też
TEDE konkurs

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone