Czytasz
Upadek czwartej ery SBM i narodziny piątej | Vlog Solara

Upadek czwartej ery SBM i narodziny piątej | Vlog Solara

Vlog Solara

Po bardzo ciężkim, emocjonalnym utworze Solara przerywającym jego milczenie na temat SBM przyszedł czas na publikację video z przedsięwzięcia. Co pokazuje nam vlog NIGDY WIĘCEJ 2022?

Kilka dni temu w polskim rapie zawrzało. Solar opublikował do bólu szczery utwór pod tytułem Nigdy więcej 2022, w którym opisał swój stan psychiczny przez ostatni rok. Ponadto wyjaśnił kilka niedopowiedzeń, które męczyły fanów SBM od dłuższego czasu. Raper przyznał, że mit wytwórni-rodziny runął, a label jest wewnętrznie podzielony. Co więcej, odeszli z niego permanentnie Jan-Rapowanie i Beteo.

Teraz otrzymaliśmy uzupełnienie całego przedsięwzięcia. Tak prezentuje się vlog Solara z nagrywania teledysku do najnowszego singla.

Vlog Solara

Jak dowiadujemy się z wideo, Solar spędził trzy dni na nagrywaniu obrazka do najnowszego utworu. We vlogu współzałożyciel wytwórni odwiedził każdego artystę biorącego udział w projekcie Hotel Maffija. Możemy więc zobaczyć interakcje rapera ze swoimi podopiecznymi, podczas gdy on wręcza im diamentowe płyty. Widzimy między innymi White’a 2115 wzruszonego tekstem najnowszego wiadomego numeru i spotkanie z Bedoesem w kultowym dla obu panów miejscu. Nie obyło się też bez przegrania z Fukajem w papier, kamień, nożyce.

Vlog Solara

Co więcej, jest to dopiero pierwszy vlog z prowadzonej już kiedyś serii o tytule SUPERBOHATEROWIE. Jak głosi opis, wraz z rozpoczęciem piątej ery SBM zostaje wznowiona seria wideo, a następny odcinek pojawi się już za tydzień.

Sprawdź też

Nie zapowiada się też, żeby to był koniec nowości od labelu. Poza domniemanym powrotem Solara do rapu, na horyzoncie majaczy również nowa płyta Białasa. Wytwórnia wraca więc do korzeni. Fani od lat domagają się również powrotu ich duetu, od którego wszystko się zaczęło. Kto wie, może to wszystko się uda?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone