Czytasz
Warszawa znów ma swój festiwal! Nadchodzi Miasto Muzyka

Warszawa znów ma swój festiwal! Nadchodzi Miasto Muzyka

Miasto Muzyka Beata Kozidrak Jimek

Przez ostatni rok wiele miast ucichło. Koncerty, imprezy i festiwale zniknęły na dobre parę miesięcy. W mgnieniu oka miejska tkanka utraciła swoje unikalne muzyczne sceny i klimat. A przecież każde miejsce brzmi inaczej i każde ma swoich artystów. Najwyższy czas ponownie wsłuchać się w miasto na nowym festiwalu Miasto Muzyka!

Miasto Muzyka by Empik to zupełnie nowe wydarzenie odbywające się na przecięciu dróg i muzycznych gatunków w Warszawie. Miasto i muzyka są dla każdego, dlatego projekt ten będzie demokratyczny, eklektyczny i otwarty na różnorodność. Festiwal odbędzie się 25 i 26 września 2021 roku na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Podczas dwudniowej muzycznej celebracji na jednej scenie spotka się 4 artystów i wielu wyjątkowych gości. Spodziewajcie się zaskakujących kolaboracji i wykonań, których nie będzie można usłyszeć nigdzie indziej!

Z pewnością zastanawialiście się co słychać w mieście? Słychać Beatę Kozidrak i JIMKA! To właśnie z nimi spotkamy się w ramach inkluzywnego festiwalu Miasto Muzyka.

Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Współzałożycielka i wokalistka Bajmu ma na koncie liczne nagrody, w tym Fryderyki dla najlepszej wokalistki roku i za najlepszą płytę pop czy tytuł ikony kultury tygodnika Wprost. Niedawno artystka wzięła udział w projekcie Miasto Muzyka, w ramach którego odwiedziła swój rodzinny Lublin i zabrała nas na wycieczkę po mieście śladami intymnych anegdot i historii. Efektem tej sentymentalnej podróży jest utwór Bliżej, który wyprodukował Duit.

Z kolei JIMEK to znany z eklektycznego stylu kompozytor. Na koncie ma współpracę z raperami (między innymi z Miuoshem) oraz wiele ścieżek dźwiękowych do filmów i seriali. Rozgłos przyniósł mu remiks End of Time amerykańskiej supergwiazdy Beyoncé. Na festiwalu Miasto Muzyka JIMEK wystąpi z orkiestralnym projektem Symphonixx i zaprezentuje swoje największe przeboje.

Sprawdź też
White Widow Szpaku

Już 25 i 26 września Beata i JIMEK przywrócą miastu jego brzmienie, a warszawskie Lotnisko Bemowo znów wypełni się muzyką. Przedsprzedaż biletów na Miasto Muzyka dla klientów Empik Premium wystartuje 15 lipca. Dzień później bilety będą dostępne na goingapp.pl oraz w aplikacji Going.!

Więcej informacji o festiwalu Miasto Muzyka znajdziesz tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone