Czytasz
[W O W] Bilety na koncerty OIO już w sprzedaży!

[W O W] Bilety na koncerty OIO już w sprzedaży!

OIO, mat. promocyjne

Otsochodzi, Young Igi i OKI meldują swoją obecność w line-upie Lata w Plenerze czyli jednej z najciekawszych serii koncertów w tym roku. Worki polecą w tłum w Poznaniu i we Wrocławiu.

Lato w Plenerze to wyjątkowa idea miejskiego festiwalu, który pozwoli okolicznym mieszkańcom na usłyszenie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej bez dalekich wycieczek i długich podróży. Grupa pojawi się w poznańskim SkwerPlay i wrocławskim HotSpocie.

Bilety na koncerty OIO znajdziecie w Going.

OIO zatrzęśli sceną już przy okazji pierwszego opublikowanego singla, jakim było “Moonwalk“. Trio raperów udowodniło, że mieszanka różnych styli wzbogacona o ciekawą identyfikacje wizualną i najwyższej klasy bity, nie może nie urzec słuchaczy.

Prawdziwym hymnem koncertów stanie się jednak bez wątpienia traczek “Worki w tłum“. Garage’owy podkład Atutowego buja jak szalony, a zaraźliwy refren jest wprost stworzony pod skandującą publikę. Chłopaki wpadli na genialny pomysł – od dawna nie mieliśmy w Polsce tak solidnej rapowej supergrupy. Co ważne, Otschodzi, Igi i OKI nie nagrali albumu, który jest zwykłym graniem na jedno kopyto. Kawałki jak “Biggie” czy “MVP” pokazują, że nie jest to produkt skierowany jedynie do słuchaczy trapu. OIO godzi nową i starą szkołę, zupełnie tak, jak trzeba.

Sprawdź też
Alberto i Bedoes

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone