Czytasz
Szykujcie się na Warm Up to Date we Wrocławiu

Szykujcie się na Warm Up to Date we Wrocławiu

Warm Up

Nie tylko główną częścią festiwalu człowiek żyje. W ramach tej idei Up To Date Festival zaprasza na wrocławski Warm Up. 

Białostocki Up To Date Festival odwiedzi w tym roku również Wrocław. Warm Up To Date odbędzie się już 27 kwietnia w przestrzeni Wyspy Tamki. Na jeden dzień Tamkę i Krakowską 100 wypełni klimat znany dotąd jedynie ze stolicy Podlasia.

Rosyjski duet IC3PEAK będzie headlinerem całego wydarzenia. Rosyjska muzyczna opowieść rodem z horroru stworzona przez Nastyę Kreslinę i Nicka Kostyleva – artystów audiowizualnych mieszkających w Moskwie. Ich muzyczny pomysł łączy w sobie mroczną stylistkę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki.

Będziemy bawić się również w ciągu dnia. Za Daytime Dancing odpowiedzialny będzie duet Kovvalsky i Pitti Schmitti. Spodziewajcie się dużej dawki italo disco, elektro czy house’u.

Jeśli chodzi o nocny program to szykujcie się na dwie sceny – Pozdro Techno oraz Beats. Wśród artystów, którzy pojawią się na obu scenach znajdziemy m.in. Young Majli, Plal, Lag, Gábor Lázár, Syny, Gabba Tallion, Gesloten Cirkel, Dtekk czy Michał Wolski.

Sprawdź też

Pierwszy Wrocławski Salon Ambientu wypełni zaś muzyka dwóch artystów. Giulio Aldinucci to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski – producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją.

Tak prezentują się wszyscy artyści Warm Up To Date x. Bilety dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone