Czytasz
Warto rozmawiać! Ruszamy z cyklem instagramowych wywiadów Bilet Wsparcia Live

Warto rozmawiać! Ruszamy z cyklem instagramowych wywiadów Bilet Wsparcia Live

Bilet Wsparcia Live wywiad Instagram Going. koronawirus wydarzenia wywiad

W tych ciężkich czasach dla organizatorów wydarzeń, artystów, właścicieli klubów i wszystkich ludzi związanych z kulturą nie możemy stać bezczynnie. Kolejnym etapem naszych działań w ramach akcji Bilet Wsparcia będą wywiady przeprowadzane na żywo na naszym Instagramie!

W akcji Bilet Wsparcia bierze udział już 41 podmiotów – organizatorów, inicjatyw, artystów, agencji czy bookerów. Do tej pory do naszej zbiórki dorzuciło się ponad 3000 osób. Nieustannie zachęcamy Was do aktywnego uczestnictwa w solidarnym wspieraniu kultury, która potrzebuje nas, jej uczestników, jak nigdy wcześniej. Ze wzajemną pomocą, otwartymi sercami i dobrymi wartościami będzie łatwiej przejść nam przez ten trudny i niespodziewany okres.

Weź udział w akcji Bilet Wsparcia i kup cegiełki dla swoich ulubionych organizatorów, artystów czy klubów!

Dlatego tez, chcemy porozmawiać z zaangażowanymi w akcję Bilet Wsparcia o tym, jak odnajdują się w obecnej sytuacji, jak ich dotknęła, co robią, żeby ograniczyć jej skutki. Tematów do rozmowy jest sporo, bo każdy podchodzi do zastanej rzeczywistości bardzo emocjonalnie. Dlatego właśnie odpalamy Bilet Wsparcia Live, nowy cykl wideorozmów przeprowadzanych na żywo na Instagramie Going. Bo warto rozmawiać!

Pierwszym gościem naszego cyklu Bilet Wsparcia Live będzie agencja Winiary Bookings. W najbliższy czwartek, 16 kwietnia, porozmawiamy z Tomaszem Masłowskim, który współtworzy WB. Na pewno kojarzycie ich ze znakomitych koncertów z szerokiego gatunkowego spektrum – od hardcore punku, poprzez metal, aż do trapu. To właśnie oni ściągali do Polski takich artystów jak Cult of Luna, Antrhrax, Cloud Nothings, Aborted, Voivod czy Touche Amore, a także odpowiadali za organizację koncertów PRO8L3Mu, Żabsona, Natalii Przybysz czy The Dumplings. Odpalcie naszego Instagrama w czwartek o godzinie 18:00 i obejrzyjcie (i oczywiście wysłuchajcie) naszą wideorozmowę. Całość będzie później dostępna również na Facebooku Going.

Bilet Wsparcia Live Going.

W kolejnych dniach porozmawiamy też m.in. z ludźmi stojącymi za białostockim klubem FOMO, a także za osobami sterującymi stołeczną Jasną 1. Będzie tego więcej, wypatrujcie naszych kanałów, poprzez które będziemy informować Was o gościach naszego cyklu Bilet Wsparcia Live. Pamiętajcie, damy radę!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
Okładka płyty RUI HO " Lov3 & L1ght", mat. promocyjne

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone