Czytasz teraz
Koniec z lampartem, nowy projekt, premierowy singiel. U bambi sporo się dzieje
Muzyka

Koniec z lampartem, nowy projekt, premierowy singiel. U bambi sporo się dzieje

WIDZIAŁAM JUŻ WSZYSTKO

WIDZIAŁAM JUŻ WSZYSTKO, pierwszy utwór artystki wydany po odejściu z Baila Ella, hula już w serwisach streamingowych.

W kobiecym rapie również wrze. Tak zatytułowaliśmy artykuł przybliżający najświeższy beef Young Leosi i Fagaty. Obie strony od kilku dni wytykają sobie różne błędy – od słabej techniki i posiłkowania się ghostwriterami, przez nieudane projekty i chciwość, aż po rozwiązłość seksualną. Seria dissów to punkt kulminacyjny ich konfliktu, który tlił się już od dłuższego czasu. Choć wcale nie musiał eskalować, bo artystki kiedyś miały nawet nagrać wspólny numer.

Young Leosia – Dobranoc

Początek nowej ery

Podczas gdy słuchacze wyczekują tego, jak Fagata odpowie na równie kąśliwe, co wwiercające się w głowę Dobranoc, z cienia wyłania się jeszcze jedna raperka. Gdzie dwie się biją, tam trzecia korzysta? To przysłowie znów okazuje się kryć wiele prawdy. 

Na Instagramie bambi pojawiła się właśnie seria trzech zdjęć artystki wykonanych przez Dorotę Szulc, fotografkę współpracującą z największymi polskimi gwiazdami. W tryptyku twarz artystki pozującej na tle bordowej zasłony zasłaniają długie włosy. Tajemnicę i mrok potęguje też fakt, że współautorka Wody Księżycowej rozbija ceramiczną figurkę lamparta. Z tym samym zwierzęciem pozowała na tle drugiej studyjnej płyty TRAP OR DIE, którą wydała w lutym. Wygląda więc na to, że Michalina Włodarczyk ostatecznie żegna poprzednie wcielenie i odważnie wkracza w nową erę. 

WIDZIAŁAM JUŻ WSZYSTKO. Kiedy premiera? 

Nowy rozdział w karierze raperki potwierdza również zmieniony opis na jej profilu na Instagramie. Wcześniej przekierowywał do Baila Ella Records, ale bambi niedawno zdecydowała się odejść z labelu. Teraz stawia na własny projekt o enigmatycznej nazwie LET IT B. Czy będzie wydawać w nim sama, czy podobnie jak Young Leosia przygarnie jakieś podopieczne? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pierwsza karta została odsłonięte dziś, 21 listopada. 

bambi zaprezentowała właśnie WIDZIAŁAM JUŻ WSZYSTKO: pierwszy singiel od 1 DAY IN LA powstałego we współpracy z Okim. Za jego produkcję odpowiada jej stały współpracownik, francis.

Zobacz również
PRO8L3M Daria Zawiałow

bambi – WIDZIAŁAM JUŻ WSZYSTKO (prod. francis)



Copyright © Going. 2024 • Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry strony