Czytasz
Wpadają koleżanki i zaczynają się hulanki – premiera debiutanckiej EPki Young Leosi i POTĘŻNE release party

Wpadają koleżanki i zaczynają się hulanki – premiera debiutanckiej EPki Young Leosi i POTĘŻNE release party

Hulanki Young Leosia

Hulanki Young Leosi najbardziej wyczekiwaną premierą tego roku? W czwartek zostaną odkryte wszystkie karty na release party debiutanckiej EPki piosenkarki.

Czy ktoś na naszej scenie wzbudza większe emocje i hulanki, niż Young Leosia? Królowa Internetu i ikona pokolenia UwU zdążyła w niezwykle krótkim czasie nabić imponujące liczby i zdobyć popularność. Szklanki były bez wątpienia jednym z najbardziej viralowych tematów tego roku i pisał o nich niejeden pismak, a wypuszczona miesiąc temu Jungle Girl z Żabsonem zdążyła już mocno rozhulać się po Youtubach i TikTokach.

Z jednej strony rzesza oddanych fanów, a z drugiej bóldupiących hejterów. Hype na naczelną Internaziomalkę nadal pozostaje w silnej tendencji wzrostowej i nie wydaje się, żeby miało się to prędko zmienić. Zwłaszcza, że już w ten czwartek będziemy mogli w całości sprawdzić debiutancki materiał Young Leosi, czyli EPkę Hulanki.

Taka premiera nie mogła obyć się bez hucznego świętowania! Wydanie EPki uświetni kozacki wieczór w warszawskim Niebie, który jednogłośnie został ogłoszony przez naszą redakcję największą hulanką jesiennego sezonu. 24 września o godzinie 23:00 rozpocznie się tam specjalny showcase z licznymi niespodziankami. Zagrają producenci Borucci i Deemz, ekipa Internaziomali w składzie Dj Mattz God.wifi i Krzysztof Polak oraz reprezentant Gombao, 33szczepan.

Co do tych niespodzianek, my oczywiście najbardziej liczymy na gościnny występ Oliwki Brazil! Nasza idolka znalazła się na trackliście Hulanek w numerze Stonerki, a jej ostatni singiel Big Mommy jest u nas w biurze stale na ripicie!

Sprawdź też
Malik Montana Lil Tjay

To co, zdalki na piątek wzięte i będziemy popijać Bacardi w klubie ze szklanki?

Więcej info o HULANKI – release party znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone