Czytasz
Yves Tumor – artysta nie z tej ziemi. Nowy singiel i koncert w Polsce

Yves Tumor – artysta nie z tej ziemi. Nowy singiel i koncert w Polsce

Yves Tumor

Yves Tumor nie przestaje zachwycać! Sprawdźcie jego najświeższy utwór i nową datę odwołanego w ubiegłym roku występu w stolicy.

Jackie to pierwszy solowy singiel od czasu wydania świetnie przyjętego albumu Heaven to a Tortured Mind z 2020 roku. Najnowszy utwór Yves Tumor napisał i wyprodukował wspólnie z Chrisem Greattim. Muzyk znany jest ze współpracy z artystami takimi jak YUNGBLUD, blink-182, Pussy Riot czy Poppy. Z kolei za teledysk do Jackie odpowiedzialne jest znajdujące się w Los Angeles studio Actual Objects, które tworzą Claire Cochran, Rick Farin i Nick Vernet.

Yves Tumor to bez wątpienia jeden z najciekawszych fenomenów muzycznych ostatnich lat, który konsekwentnie przekracza wszelkie gatunkowe i brzmieniowe granice. Wśród jego fanów znajdziecie zarówno niszowe środowiska jak i słuchaczy z głównego nurtu.

Od totalnego undergroundu i noise’owych eksperymentów Sean Bowie przeszedł muzyczną metamorfozę do brzmień oscylujących wokół psychrocku, indie czy współczesnego popu. Jednocześnie Tumor nie zatracił swojej artystycznej tożsamości i złowieszczego wizerunku.

Wraz z nowym singlem Yves Tumor ogłasza również nowe daty odwołanej w ubiegłym roku trasy koncertowej, a jej częścią jest wizyta w Polsce! Artysta odwiedzi warszawski klub Hydrozagadka 23 lutego 2022 roku.

Sprawdź też
Pod Wspólnym Niebem 2024

Bilety są już dostępne i znajdziecie je w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone