Czytasz
Z internetu na wybieg. Mia Khalifa zaskakuje na London Fashion Weeku

Z internetu na wybieg. Mia Khalifa zaskakuje na London Fashion Weeku

O tym, że Mia Khalifa kocha modę, wiadomo nie od dziś. Celebrytka znana ze swojej szeroko pojętej działalności w świecie show biznesu zrobiła kolejny krok w stronę profesjonalnego modelingu. Wystąpiła na wybiegu pewnej londyńskiej marki. 

Mia i London Fashion Week 

Znajdujemy się praktycznie na końcu tegorocznego fashion weeku w Londynie. Projektanci przedstawiają swoje kolekcje ubrań zaprojektowanych z myślą o sezonie wiosna i lato 2024. Jedną z marek, które pojawiły się podczas tego wydarzenia, jest KNWLS, czyli londyński brand założony przez Charlotte Knowles. To właśnie podczas pokazu tej marki na wybiegu pojawiła się Mia Khalifa. Gwiazda otrzymała niemałe wyróżnienie, ponieważ swoim występem zamknęła cały pokaz. Podczas finałowego wyjścia miała na sobie obcisłą sukienkę posiadającą wycięcia oraz wiązania charakterystyczne dla stylu KNWLS. 

Jeśli chodzi o najnowszą kolekcję zaprezentowaną przez Charlotte Knowles na LFW, projektantka zdecydowała się ukazać ubrania mocno nawiązujące do swoich klasycznych produktów. Na wybiegu można było zobaczyć masę sznurowanych gorsetów, spodnie z bardzo niskim stanem, półprzezroczyste oraz skórzane tkaniny, czy mocno napompowane kurtki. Można się domyślać, że cały pokaz miał nawiązywać do charakteru brandu i ukazywać standardowe looki w odświeżonych wersjach. 

Modowe podboje Khalify 

Zamiłowanie do mody oraz ubrań jest wręcz wpisane w DNA Mii. Co więcej, okazuje się, że miłość celebrytki nie jest jednostronna. Coraz więcej projektantów zaprasza ją na swoje pokazy, wykazując tym samym, że świat mody jest dla niej otwarty. Gwiazda ma na swoim koncie udział w paryskim fashion weeku. Odwiedziła tam show organizowane przez topowe marki, m.in. Acne Studios czy Off-White. Trzeba przyznać, że uczestnictwo w takich wydarzeniach jest z pewnością wielkim marzeniem niejednej osoby interesującej się światem mody. 

Sprawdź też

Co ciekawe entuzjastka śledzenia trendów przyznała swego czasu, że dostanie się na widownię podczas pokazów odbywających się na fashion weekach jest czymś w rodzaju wyzwania. Branża rządzi się bowiem swoimi prawami. Wygląda na to, że w jej przypadku od oglądania modelek przechadzających się po wybiegu do zamknięcia pokazu znanej marki nie musiało upłynąć dużo czasu. Idąc tym tropem, można odnieść wrażenie, że Mia Khalifa ma szansę namieszać w świecie mody. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego niż śledzenie jej dalszych kroków. 

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone