Czytasz
SBM Label przechodzi wiele zmian. Mamy nowy skład wytwórni

SBM Label przechodzi wiele zmian. Mamy nowy skład wytwórni

Zmiany SBM

Potężne zmiany w jednym z największych polskich labeli – z SBM Label odeszło pięciu kolejnych artystów. Solar i Białas postanowili doprecyzować, kto znajduje się w składzie.

SBM Label przechodzi kolejne gruntowne zmiany, jeśli chodzi o wydawanych artystów. Z wytwórni odeszło kilku raperów, w tym jeden z długim stażem. Na Instagramie wytwórni pojawiła się grafika określająca, kto pozostał w szeregach firmy Solara i Białasa.

Wpadajcie na SBM FFestival 2024!

Krajobraz po beefie

To nie pierwsze w ostatnim czasie odejścia z wytwórni. Z SBM-em pożegnał się choćby Jan-Rapowanie, który od dawna był jednym z jego filarów. Label opuścili już także tacy weterani jak Bedoes czy White 2115. Ten ostatni zresztą dopiero co skończył głośny beef z Białasem. Szerzej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Kolejne przetasowanie w SBM Label

Gdy opadł kurz po konflikcie z Łajciorem, szefostwo SBM-u postanowiło zakomunikować, kto zostaje w wytwórni, a kto z niej odchodzi. Tak oto dostaliśmy oficjalnie potwierdzenie, że w barwach nie zobaczymy już np. Janusza Walczuka, który z wytwórnią był związany od 16. roku życia. Ponadto label opuścili Michał Anioł, Bryan, Kajtek oraz Jacuś. Ten ostatni najwyraźniej miał kontrakt jedynie na jedną płytę, co nie jest standardem w branży.

Z infografiki opublikowanej na Instagramie SBM-u możemy dowiedzieć się także, jaki jest aktualny oficjalny skład. Poza Solarem, Białasem i Lankiem są to praktycznie same nowe nazwiska. Z pośredniej gwardii wciąż pozostają Bracia Kacperczyk, Kinny Zimmer i Fukaj. Ponadto wytwórnię reprezentują: Nikoś, Nicole, Młody Korden, Znowu Tony i Szaran.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone