Czytasz
Znamy kolejne szczegóły Revive Festival

Znamy kolejne szczegóły Revive Festival

Revive Festival

Kolejne wieści od Revive! Znamy już line-up pierwszego dnia wydarzenia oraz imprezy finałowej całego festiwalu. Sprawdźcie co czeka nas podczas tegorocznej edycji.

Po całej serii muzycznych ogłoszeń i niespodzianek, przyszedł czas na pełen line-up pierwszego dnia festiwalu – Revive Overture oraz imprezy zamknięcia, która będzie doskonałym dopełnieniem warszawskiego wydarzenia. Wiemy już, że 22 marca na festiwalowej scenie zobaczymy cały przekrój energetycznych brzmień serwowanych przez światowej klasy DJ-ów. Począwszy od rezydującej w Berlinie Yellen, gwarantującej mroczne techno i bassowe klimaty, poprzez Body Unknown, czyli nowy projekt Kwartz i Qestion, aż po dobrze wszystkim znanego reprezentanta naszej rodzimej sceny – Błażeja Malinowskiego.

Poza tym czeka nas set związanego z wytwórnią Zoharum Records, duetu DREN, oraz brytyjskiego DJ-a Overlooka. To na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę, to fakt, że pierwszy dzień Revive odbędzie się w zupełnie nowym miejscu na klubowej mapie Warszawy. Jakim dokładnie? To póki co pozostaje tajemnicą, dlatego bądźcie czujni i sprawdzajcie na bieżąco wszystkie festiwalowe newsy.

Sprawdź też
Mazury hip-hop Festival

Co do imprezy finałowej, czyli Revive Fatality – zamykającej i wieńczącej kilkudniową zabawę, będzie równie ciekawie. W DJ-skim składzie wymienić możemy Michała Jabłońskiego, Violent, InTeR czy Subcode. Wszystko wskazuje na to, że czekają nas bardzo intensywne przeżycia.

Bilety na festiwal dostaniecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone