Czytasz
Taco w studiu z Leosią i bity-hity. Oto pierwszy vlog 2020!

Taco w studiu z Leosią i bity-hity. Oto pierwszy vlog 2020!

Płyta wytwórni 2020 zbliża się wielkimi krokami. Po grudniowej premierze pierwszego singla przyszła pora na vlog relacjonujący wspólne nagrywki artystów labelu.

Idąc tropem takich inicjatyw jak Hashachata czy Hotel Maffija, 2020 opublikowało pierwsze wideo relacjonujące proces nagrywania club2020. We vlogu zatytułowanym Początek, który trwa niespełna 14 minut, widzimy start wspólnej przygody popularnych artystów. W Stoczni Gdańskiej wygospodarowano sporą przestrzeń, budując w niej trzy studia i strefę, która sprzyja integracji przedstawicielek i przedstawicieli różnych pokoleń gry. A przede wszystkim, co wynika ze słów zgromadzonych, motywuje do tworzenia nowej muzyki.

2020 vlog

Taco, Leosia, OIO i Mielzky w jednym pomieszczeniu

club2020 to przede wszystkim kaskada szalonych, niespodziewanych połączeń muzycznych. Poza ogłoszonymi składowymi wytwórni widzimy Young Leosię, która założyło niedawno własny label. W filmie nie brakuje specyficznych interakcji, takich jak chociażby dyskusja Otsochodzi z Mielzkim o przymiotnikach określających bycie pijanym (warto podkreślić, że panowie mieli przez kilka lat konflikt) czy Łajzola, który przyznał, że nie spodziewał się, że będzie kiedyś nagrywał wspólny numer z Leokadią, ale bardzo się z tego cieszy. To nie dobre kadrowanie: od ekipy bije ogromna zajawa, a twórcza atmosfera udziela się dosłownie wszystkim. Co więcej, widać, że wszyscy dobrze się bawią, czerpiąc satysfakcję ze wspólnych nagrywek i wzajemnego poszerzania horyzontów.

Przed nami dłuższa podróż

Dzisiejszy vlog 2020 to jedynie przedsmak tego, co przygotowali dla nas artyści wytwórni. Dodatkowo już w czwartek będziemy mogli posłuchać kolejnego singla, a w drodze są kolejne materiały z procesu nagrywania albumu. Jest na co czekać!

2020 vlog

Vlog 2020 narobił apetytu na koncerty artystów? Zapraszamy na trasę Young Igiego!

Drugi vlog

Drugi odcinek ukazujący przygody supergrupy 2020 pokazał dalsze prace nad kolejnymi utworami wszystkich artystów. Ponadto do ekipy dołączył wreszcie Oskar i Steez83 oraz gościnnie Avi.

Sprawdź też
Chief Keef

Trzeci Vlog

Club2020 S01E03: Wisienka na torcie to relacja z wiekopomnego ujawnienia całego projektu 2020 Club i spotkania się z fanami całej ekipy w Trójmieście.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone