Czytasz
Young Igi rusza w trasę koncertową. Mamy jego komentarz!

Young Igi rusza w trasę koncertową. Mamy jego komentarz!

Young Igi zleakowane utwory

Young Igi jest ogromnym fanem grania na żywo, więc jego trasa koncertowa związana z Notatkami z Marginesu zapowiada się świetnie. Poprosiliśmy rapera o parę słów.

Pracownik roku

Young Igi miał bardzo pracowity rok. 2022 zaczął albumem wydanym z Żabsonem o tytule Amfisbena. Później pojawiał się na wielu gościnkach, m.in. u swoich kompanów z zespołu OIO czy ostatnio na singlu z albumu wytwórni 2020. Ponadto jesienią wydał kolejne pełnoprawne solo zatytułowane Notatki z marginesu.

Do niego dodał materiał o prostym tytule BONUS EP. Zawiera ona pięć kawałków, z czego aż trzy to zleakowane utwory pochodzące z wielkiego wycieku, który miał miejsce w lutym 2022 roku. Oczywiście wówczas fani zyskali dostęp do nieobrobionych i niepełnych wersji, a teraz każdy może w końcu usłyszeć ostateczną odsłonę piosenek. Co więcej, minialbum rozpoczyna track z schafterem na feacie, który latał w surowej wersji na SoundCloudzie już od dawna. Wielu fanów Igiego bardzo mocno domagało się oficjalnego upublicznienia materiału, więc mamy do czynienia z miłym prezentem.

Young Igi zleakowane utwory

W Polskę czas!

Young Igi nie zamierza jednak odpoczywać po tak obfitym w pracę i sukcesy czasie. Właśnie ogłosił również trasę koncertową, na której będzie ogrywać najnowszy materiał. To pierwsza solowa trasa rapera od ponad trzech lat.

Tak pod względem życiowym koncerty dały mi dużo pewności siebie, bo bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem jest dużo bardziej budujący niż komentarz w sieci czy nawet prywatna wiadomość. Wydaje mi się to dużo bardziej prawdziwe. Granie wymusza też dyscyplinę, bo chcę dobrze wyglądać na scenie. Przez 24 na 7 trzymam dietę i nie zaniedbuję ćwiczeń, żeby przez te parę tygodni w roku być w naprawdę dobrej formie – powiedział nam sam zainteresowany, podkreślając, że bardzo poważnie podchodzi do swojego fachu.

Sprawdź też

Warto dodać, że Igi odwiedzi sześć miast: Wrocław, Kraków, Warszawę, Poznań, Katowice oraz Gdańsk. W poniższym linku znajdziecie więcej informacji związanych z tymi wydarzeniami. Jeśli za to jesteście ciekawi, czy popularny raper lubi mieć wychodne, to przeczytajcie jego opinię na swój temat:

To trochę prawda, że jestem domatorem, ale to chyba wynika z tego, że mam studio w domu. Może więc bardziej jestem pracoholikiem? Co do koncertów – zawsze są dla mnie wyzwaniem. Każda trasa jest inna, każdą musisz zagrać inaczej. To ekscytujące, bo dostajesz zastrzyk adrenaliny. Niestety z czasem staje się to konieczne, bo uzależnia, zaczynasz tęsknić za tym uczuciem. Przed trasą jestem zarówno zestresowany, jak i podekscytowany. Nie mogę się doczekać każdego kolejnego występu.

Bilety na koncerty Young Igiego znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone