Czytasz
25-lecie JWP! Szykuje się wyjątkowy koncert

25-lecie JWP! Szykuje się wyjątkowy koncert

Legendarny warszawski skład hip-hopowy postanowił uczcić jubileusz swojej działalności. 25-lecie JWP będzie bardzo wyjątkowym wydarzeniem.

25 lat pod szyldem JWP brzmi jak solidny kawał czasu. Ćwierćwiecze uprawiania hip-hopu w najczystszej postaci to fenomenalna okazja do świętowania. Już 17 grudnia w warszawskiej Progresji odbędzie się więc huczna celebracja działalności składu. Tego wieczoru Jaśnie Wielmożni Panowie ponownie będą tworzyć historię – naprawdę nie można tego przegapić. Na scenie, oprócz oczywiście samych jubilatów, pojawi się zatrzęsienie gości (na ten moment jeszcze nieujawnionych 😈). Ponadto, w programie poza obiecująco zapowiadającymi się koncertami solowymi, jest zaplanowana również niespodzianka. Specjalny koncert, którego fani z pewnością się nie spodziewają. Innymi słowy, każdy kto tam będzie, nie pożałuje!

Wpadaj to Kolegów spotkasz!

W ostatnich latach warszawska ekipa jest aktywna jak nigdy wcześniej. Fani JWP po prostu nie mogli się nudzić. 2020 rok przyniósł nam zespołowych Kolegów. W 2021 z kolei mogliśmy posłuchać ABCD Erosa z Głową PMM oraz Powrót z drogi donikąd Siwersa. Oprócz tego, dostaliśmy również solowy debiut Kosiego w postaci IS.OK czy wreszcie drugi solowy album Ero o tytule Eroizm. Jakby tego było mało, kilka miesięcy temu panteon solowych projektów uzupełnił jeszcze Łajzol ze znakomitym Łajzol Serious. Podsumowując, panowie bynajmniej nie próżnowali twórczo i ewidentnie mają teraz co świętować. Takie wydarzenie prędko się nie powtórzy i jest to niepowtarzalna okazja, żeby przeżyć całą karierę chłopaków od pierwszych amatorskich nagrywek do stania się legendarnym składem, który stanowi dziś kanon polskiej kultury hip-hopowej.

Tutaj złapiesz bilety na 25-lecie JWP!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone