Czytasz
Drugie ogłoszenie Undercity 2022 – jest mocno i z polskim akcentem

Drugie ogłoszenie Undercity 2022 – jest mocno i z polskim akcentem

Święto polskiej elektroniki już 5 listopada na warszawskim Torwarze. Jakich artystów zobaczymy w czasie czwartej edycji?

Festiwal Undercity na stałe wpisał się w tkankę miejską Warszawy i co roku ściąga na Torwar tysiące fan _ek/ów wszelkiego rodzaju elektroniki. Niezależnie od tego, czy wolisz tańczyć do mocnego i szybkiego techno, wprowadzić się w trans za pomocą melodii czy też w duszy gra Ci house i disco. Pierwsze ogłoszenie jak dobry fine dining – nie zawiodło, prezentując takie nazwiska jak, między innymi Reinier Zonneveld (live), Freddy K czy Oscar Mulero. Co organizatorzy Undercity 2022 serwują nam w drugim? Bardzo jakościowe dania ksywki: Adriana Lopez, Alarico, Anna, internal explorer, Sagan i SHDW & Obscure Shape.

undercity 2022
Drugie ogłoszenie Undercity 2022

Bilety na Undercity 2022 tutaj

Na czyje występy szczególnie czekamy?

Adriana Lopez

Kobieta – orkiestra, właścicielka labelu Grey Report, producentka i didżejka. Na codzień mieszkająca w Barcelonie Kolumbijka ma za sobą wiele wydawnictw i występy w takich miejscach jak Fabric, Mondo Disko czy DGTL Festival Barcelona. Jest podporą kolumbijskiej sceny techno, na której jest aktywna od wczesnych lat 00.

Dominujące brzmienia: Szybko, mrocznie i hipnotycznie.

Alarico

undercity 2022

Groove, moovie mówi Ci to coś? Ten pochodzący z Włoch gagatek to esencja takiego grania. Nie ma sobie równych, jeśli chodzi o granie nawiązujące do najlepszych tradycji techno lat 90. Od 2019 konsekwentnie pnie się w górę nie tylko jako DJ, ale także jako producent. Swoimi wydawnictwami w takich labelach jak Newrhytmic Records, Mutual Rytm czy OOM Records tylko potwierdza wysoką formę. Na występ mediolańczyka z pewnością ostrzą sobie zęby Ci, którym najlepiej tańczy się w tempie 140 bpm i przy wszechogarniającej perkusji.

Alarico w HOR

Dominujące brzmienia: szybkie rytmy i egzotyczny groove.

SHDW & Obscure Shape

undercity 2022

Jeśli jest w światowym techno jakiś duet, który w krótkim czasie wspiął się do absolutnego topu i jednocześnie nie zatracił nic ze swej pierwotnej energii to na pewno jest to SHDW & Obscure Shape. Od 2014 co roku chłopaki udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Zawsze dostarczają potężną dawkę energii w swoich setach. W tym roku wystąpili m. in. na Awakenings Easter Festival, co dowodzi tego, że niemieckie duo to uznana marka na europejskiej scenie elektronicznej.

Sprawdź też
Kraftwerk

Dominujące brzmienia: bardzo mocno, bardzo szybko, bardzo energicznie.

Zdecydowanie drugie ogłoszenie nie zawodzi. Bardzo cieszy polski akcent w postaci Internal Explorera. Adam działa na scenie od ponad 10 lat. Każdy jego set to zawsze pełna energii bomba i na pewno tak też będzie i tym razem. Przyznaję szczerze, że przypomnienie sobie niesamowitej atmosfery letnich festiwali w listopadzie, kiedy za oknem mamy głównie barwy z palety szarości jest niesamowicie odświeżające. Pozwala przetrwać jesień z uśmiechem na twarzy i głową podniesioną wysoko. Na pewno tam będę, a Ty?

Masz już swój bilet?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone