Czytasz
3 powody, dla których nie możesz przegapić Undercity Festival

3 powody, dla których nie możesz przegapić Undercity Festival

Undercity Apollonia Going. bilety Torwar

Najbliższy weekend będzie stał pod znakiem drugiej edycji festiwalu Undercity. Chodźcie na techno na Torwarze, który znowu zmieni się nie do poznania!

Pierwsza odsłona Undercity okazała się wielkim sukcesem. Nie mieliśmy jeszcze w stolicy miejskiego festiwalu pod dachem, który zachwycałby nie tylko line-upem, ale i scenografią, światłami, atmosferą i rozlokowaniem scen.

Oświetlenie i scenografia

W tamtym roku byliśmy zachwyceni i wszystko wskazuje na to, że druga edycja przebije swoją poprzedniczkę. Za realizację scenografii odpowiedzialna będzie niemiecka ekipa Ram Schakl, która budowała już sceny m.in. na znanym i lubianym Fusion. Możemy być pewni, że z okazji Undercity wymyślą coś nietypowego i zaskoczą publikę swoją kreatywnością. Sprawdźcie krótkie video, w którym omawiają pomysły na sobotni festiwal!

Bogaty line-up

Na Torwarze wystąpi 27 artystów, którzy przejmą 4 różnorodne sceny. Spodziewajcie się głównie techno i EBM-u, ale też nieco lżejszych klimatów – house czy uwielbianej w Polsce mieszanki: tech-house’u. Kogo warto zobaczyć? Błażej Malinowski, Pete Tong, Fjaak, Steffi, Apollonia, Etapp Kyle, Oscar Mulero czy Rebekah to nazwiska, które nie zawodzą.

Zasady, które mają podbić wrażenia

Nikt nie lubi ograniczeń i narzucanych przez organizatorów sztywnych zasad. No właśnie – sztywnych. W przypadku Undercity sprawa ma się zupełnie inaczej i przywodzi na myśl sposób zabawy, jaki przyjął się za naszą zachodnią granicą. Jeśli nie musicie – nie róbcie zdjęć, a już na pewno wystrzegajcie się flesza i jasnego ekranu, które zwyczajnie mogą popsuć wrażenia innym.

Undercity techno Going. bilety

Safe Space – to bardzo ważny komunikat, szczególnie w kontekście akcji Noizz, której jesteśmy partnerem. Reagujemy – jeśli zobaczycie jakiekolwiek podejrzane zachowania, zgłoście to do ochrony lub staffu. Poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze!

Sprawdź też
rave

Sprawdź naszą selekcję Wyjdź Potańczyć!

I na sam koniec może lekko wymyślna prośba – organizatorzy sugerują, aby na festiwal wbić na luźno. Wszystkie przebrania są na pewno mile widziane, chodzi zapewne o pozbycie się wrażenia korporacyjnej imprezy, na którą ludzie przyszli w marynarkach i pod krawatem. Koniec końców liczy się głównie to, aby każdy czuł się w swoim stroju komfortowo!

Undercity Festival Going. bilety Torwar techno

Undercity Festival odbędzie się w najbliższą sobotę, 2 listopada, w słynnej hali Torwar, która na tę jedną noc zyska zupełnie nowe oblicze. Na czterech scenach zagrają m.in. Answer Code Request, Kittin, Pete Tong, Claptone, Fjaak, John Digweed czy Joris Voorn.

Bilety są jeszcze dostępne w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone