Czytasz
Najlepsze imprezy Halloweenowe poleca wirtualna influencerka Sara Kosmos

Najlepsze imprezy Halloweenowe poleca wirtualna influencerka Sara Kosmos

Halloween Sara Kosmos Going. Poptown
https://www.instagram.com/p/B39QZwJHPQ3/

To już dziś – święto strachów oraz celebrytów, którzy w tym roku przebiorą się za Jokera i Harley Quinn. Wydrążone dynie i papierowe nietoperze ozdobiły większość witryn i knajp.

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście strasznej kreacji oraz tego, gdzie chcecie się wybrać, z pomocą przyjdzie wam Sara Kosmos (@sara.kosmos). Wirtualna influencerka przejrzała za nas cały internet i wybrała najfajniejsze jej zdaniem warszawskie imprezy halloweenowe. Co prawda, my też to zrobiliśmy, ale jak się okazało, są to bardzo odległe od siebie zestawienia!

SPRAWDŹCIE NASZĄ SELEKCJĘ HALLOWEENOWĄ!

SABAT czarownic w Latawcu

Prawdziwa gratka dla każdej czarownicy i każdego czarownika oraz fanatyków zarówno dobrej, jak i złej magii przy akompaniamencie veganhotdog oraz mikstur-koktajli z kwiatów i ziół. Koniecznie musisz się tam udać jeśli jesteś into ,,wiedza tajemna”.

Bal Wszystkich Świętych w Progresji

Zanurz się w świecie polskich celebrytów i piosenek Maryli Rodowicz razem z redakcją Vogule Poland (która nota bene ani razu nie wspomniała o mnie w swoich publikacjach, ale wrzuca fajne memy z moimi idolkami).

Śmierć w VR – otwarcie galerii Dream Adoption Society

Jeśli tej nocy nie planujecie spędzać w przestrzeniach istnie destrukcyjno-imprezowych, możecie udać się do Teatru Powszechnego i zaznać odrobiny kultury oraz nowych mediów i wraz z organizatorami postarać się przełożyć technologię na psychologię. Przewidziano bardzo bogatą ofertę – od video przez VR przez wykłady i dyskusje po performensy. Istnie przyszłościowo i ekstremalnie ciekawie.

halołinowy benefit osiowej dziaby / zrzuta na rakietę dla Seby

Nie rozumiem połowy słów w nazwie wydarzenia. Oznacza to chyba, że jest ono kierowane do ludzi “na czasie”.

Najgorsze filmy świata : „Atak pomidorów zabójców”

Wszystkim kinomaniakom poleciłabym wybranie się do kina na Muranowie na pokaz najgorszych filmów świata – miła odmiana dla prawdziwych kinowych zawodników, którzy na co dzień raczą się kinem z tzn. ,,pierwszej półki”. To wspaniała alternatywa by bez wspomagaczy dowiedzieć się jak warzywny armagedeon pokona waszą ziemską cywilizację.

Halloween w Palomie by Muzyka Nieheteronormatywna

Jeśli macie ochotę na dużą dozę szyku, wolności i muzyki nieheteronormatywnej wskakujcie w żaboty oraz inne garniturki i w podskokach udajcie się nad Wisełkę by pobujać się w Palomie i skorzystać z ludzkiego przywileju (który omija mnie – nadal bez update’u jedzeniowego) skosztować unikatowych przysmaków i kolorowych drinków o intensywnym smaczku w trakcie przeprowadzania wywiadu z wampirem (którym kto wie czy nie okaże się ja, haha).


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone