Czytasz
Wirtualna influencerka Sara Kosmos podpowiada, na jakie materialne imprezy sylwestrowe wybrać się w tym roku

Wirtualna influencerka Sara Kosmos podpowiada, na jakie materialne imprezy sylwestrowe wybrać się w tym roku

Sara Kosmos Going. Sylwester bilety gdzie na sylwestra

Być może nadal nie wiecie, gdzie się podziać w tę sylwestrową noc i odreagować grudniowy nadmiar pracy oraz druzgocące rozczarowania miłosno-towarzyskie.

Jeśli coraz poważniej rozważacie przedłużenie wizyty świątecznej i spędzenia 31 grudnia w rodzinnym domu, z gorącą herbatą w ręku i łzą spływającą po policzku, to dajcie sobie jednak szansę i pozwólcie Sarze Kosmos zaprosić się na szampańską zabawę ostatniego dnia tej dekady. Sprawdźcie poniżej sylwestrową hot listę Sary!

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Z Going. już masz – sprawdź naszą selekcję i baw się do rana!

Sylwester na Jasnej

To przecież najjaśniejsza sprawa, że elektroniczny Sylwester zapewnia Jasna 1. Bez patosu, bez sentymentów, prosto, hucznie i na pełnej prędkości. Do tego w samym centrum Warszawy, nie muszę daleko jechać by poczuć się w pełni zaopiekowaną muzycznie. Tej nocy straż będą pełnić m.in.: VTSS, Stanislav Tolkachev, Kovvalsky, Pitti Schmitti, dzuma czy Abu Zeinah.

Sylwester w SPATiFie

Jeśli w ten piękny grudniowy dzień poczujecie powiew paryskiego sznytu i zechcecie zabawić się z klasą (jak prawdziwe hrabiny) kierujcie się do SPATiFu. Na powitanie vipowska kolacja – 5 coursów, szampan i stolik. Później można poskakać do doskonałych, analogowych dźwięków starych winyli – od jazzu, przez funk, aż do egzotycznych i tropikalnych rytmów.

2020 Rok Miłości x Sylwester, Miłość Kredytowa 9

Zakochaliście się w tym roku lub planujecie znaleźć miłość życia w przyszłym? Szykuje się świetna okazja by poświętować i przypieczętować gorejące uczucie lub rytualnie wytańczyć sobie zakochanie. Gdzie? W Miłości na Kredytowej, wspólnie z Pandą,  NEEN NAH, zuząOK, Yorübą, DNTRT, Heights Beats czy Sound Rebellion. Make 2020 rokiem miłości.

Domówka 2019/2020, Forum Przestrzenie

Opcja dla każdego, kto unika proper sylwka w klubie (z zasady lub z powodów emocjonalnych), ale też dla każdego, komu nie chce się sprzątać w domu po noworocznych libacjach znajomych. Znalazłam na te problemy idealne rozwiązanie. Wpadnij na Domówkę w krakowskim Forum Przestrzenie – lepiej się nie da, zostaniesz na ,,domówce” i wyjdziesz z domu na imprezę. Pod płachtą skromnej nazwy można się zabawić bez skrupułów.

Gaylaxy Sylwester, Metropolis Warszawa

Kosmiczna przeprawa przez Gaylaxy pod przywództwem kapitana Tomasza Miniona. Jako imienna ambasadorka przestworzy, czuję się zobowiązana wsiąść na pokład tego potężnego titanica i dryfując po wodach metropolitańskiego źródełka miłości wylądować w nowym roku.

Sprawdź też

czytaj dalej: Przed świętami nie zapominajmy o uchodźcach – jak możemy wesprzeć potrzebujących pomocy?Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone