Czytasz
Kwiat Jabłoni wyruszy w wiosenną trasę koncertową i pożegna się z Niemożliwym

Kwiat Jabłoni wyruszy w wiosenną trasę koncertową i pożegna się z Niemożliwym

Kwiat Jabłoni trasa bilety Going. Warszawa

Kwiat Jabłoni planuje Pożegnanie z Niemożliwym, które rozpocznie się już na początku marca. Chciecie złapać ten folkowy duet na koncertach?

Gwiazdy jednego przeboju? Nic bardziej mylnego. Kwiat Jabłoni to siostrzano-braterski duet, w skład którego wchodzą Kasia i Jacek Sienkiewiczowie. Swoje pierwsze kroki zespół ten stawiał w 2018 roku, jednak dopiero rok później rozwinął skrzydła na dobre i wydał debiutancki, ciepło przyjęty album “Niemożliwe”.

Płyta dotarła do 7. miejsca na OLiSie, a utwory “Dziś późno pójdę spać”, “Dzień Dobry” czy “Nic więcej” osiągnęły grubo ponad milion odtworzeń na serwisach YouTube czy Spotify. Polacy ewidentnie pokochali ich lekkie i niezwykle przebojowe folk-popowe piosenki. Dostrzegli to również krytycy – duet znalazł się na 3. miejscu plebiscytu Sanki organizowanego przez Gazetę Wyborczą.

Kwiat Jabłoni bilety w Going. trasa Pożegnanie z Niemożliwym

Kwiat Jabłoni wyruszy w ogólnopolską trasę już na początku marca przyszłego roku. Duet odwiedzi m.in. Wrocław, Kraków, Gdańsk czy Poznań, a wyczerpujące tournée zakończy koncertem w Warszawie.

Sprawdź też
Łydka Grubasa

Muzyka Kasi i Jacka Sienkiewiczów łączy pokolenia – na występach rodzeństwa pojawiają się zarówno ich rówieśnicy, jak i dorośli ze swoimi pociechami. Uniwersalność przekazu, dojrzałe teksty i chwytliwe melodie – właśnie taki wydaje się być przepis na sukces Kwiatu Jabłoni. Widzimy się na koncertach!

Bilety na koncerty Kwiatu Jabłoni dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone