Czytasz
Nie tylko zagranica. Kwiat Jabłoni pojedzie też w Polskę!

Nie tylko zagranica. Kwiat Jabłoni pojedzie też w Polskę!

Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni ciągle udowadnia, że związany z nim hypetrain ma się dobrze. Po koncertach poza naszymi granicami zespół wyruszy w jedyną taką trasę.

Muzyka dla Europy

Choć polscy artyści przyzwyczaili do tego, że zdarza się im raz na jakiś czas pojechać w świat, to takie newsy jak ten dotyczący zespołu Kwiat Jabłoni ciągle swoje ważą. Robiąca dużą karierę grupa, w skład której wchodzą Katarzyna i Jacek Sienkiewiczowie, Grzegorz Kowalski, Paweł Piekarski, Marcin Ścierański i Filip Krzysztoporski, ogłosiła sporą europejską trasę koncertową.

Rozpocznie się ona 14 kwietnia w nie tak dalekim Berlinie. Potem, bo 5 maja, zespół wystąpi w znanym z sympatii do Polaków Oslo, a ledwie dwa dni później – w Brukseli. Niecały miesiąc później, na początku czerwca, muzycy znajdą się na Wyspach Brytyjskich. Składający się z trzech koncertów finisz zaczną w Dublinie (2 czerwca), szybko przetransportują się do Manchesteru (3 czerwca), a finałowy gig odbędzie się w Londynie (4 czerwca).

Szeroko rozumiana wiosna zostanie zatem poświęcona na zaprezentowanie paroletnich dokonań muzycznych polskim fanom mieszkającym poza krajem, a także zaciekawionym słuchaczom z innych państw. A gdzie w tym wszystkim Polska? Mamy odpowiedź na to pytanie.

Szykujcie się na jesień

Jak zapowiedział Kwiat Jabłoni, polscy odbiorcy dostaną coś szczególnego – i to na różnych poziomach. Trasa koncertowa wiąże się z promocją trzeciego albumu i będzie jedyną w tym roku w kraju. Co więcej, zespół zagra po raz pierwszy w wydaniu halowym.

Sprawdź też
Żabson ogolił głowy

Duży tour zostanie zainaugurowany 4 listopada w szczecińskiej Netto Arenie. Cztery dni później fanów zgromadzi wrocławska Hala Stulecia. Kolejne listopadowe daty będą dotyczyć Gdańska (12.11., ERGO ARENA), Łodzi (17.11.), Katowic (24.11., Spodek) oraz Krakowa (26.11., Tauron Arena). Już pierwszego dnia grudnia artyści wystąpią w Lublinie (Targi), po czym zjawią się w Rzeszowie (03.12., G2A Arena) i Poznaniu (16.12., MTP). Całość zwieńczy wydarzenie na warszawskim Torwarze, które zaplanowano na 19 grudnia. Bilety na koncerty grupy znajdziecie oczywiście u nas!

Kwiat Jabłoni zagra jesienią w polskich miastach. Łapcie wejściówki!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone