Czytasz
Kwiat Jabłoni, Bass Astral i inni – w niedzielę rusza cykl Lato na Fortach

Kwiat Jabłoni, Bass Astral i inni – w niedzielę rusza cykl Lato na Fortach

Krakowskie Forty Kleparz już drugi raz zapraszają na wakacyjny cykl koncertów. W ramach Lata na Fortach wystąpią m.in. Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Bass Astral czy Ralph Kaminski. Zaczynamy w niedzielę 20 czerwca!

Każde miasto ma swoje lato a Kraków ma się zdecydowanie czym pochwalić. Druga edycja Lata na Fortach zapowiada się eklektycznie. Tak jak rok temu, na krakowskich Fortach Kleparz będziemy mogli sprawdzić cały przekrój polskich artystów i artystek – zaczynając od takich ikon jak Andrzej Piaseczny, który otworzy swoim koncertem lipiec, czy dla wielu kultowej formacji Myslovitz, przez nowe twarze w postaci współczesnego glam rockowca Ralpha Kaminskiego, czy najmłodszej w line-upie idolki nastolatek – Roksany Węgiel.

Fanów Bass Astral na pewno ucieszy zaplanowany na 6 sierpnia występ. Duet pod koniec 2019 roku zapowiedział nowy album. Trasę towarzyszącą publikacji Satellite uniemożliwiła pandemia. Ci, którzy nie będą mogli się na nią wybrać, lub po prostu już teraz chcą usłyszeć kawałki z nowej płyty zespołu, będą to mogli zrobić w Krakowie.

To nie koniec twórczych duetów. W krakowskim rozkładzie jazdy znalazło się też rodzeństwo Sienkiewiczów. Uwielbiany w naszym kraju zespół Kwiat Jabłoni niedawno nagrał teledysk będący zapisem tego, co sami nazywają “eksperymentem społecznym”. Intrygujący szklany pokój został ustawiony zaraz przed siedzibą poznańskiego Teatru Polskiego. Sprawdźcie, co wydarzyło się w tej osobliwej konstrukcji poniżej.

Sprawdź też
Całkiem Nowa Bajka

Na szczęście w ramach Lata na Fortach będziecie mogli zobaczyć Kwiat Jabłoni i innych artystów bez szklanej bariery.

Cały line-up Lata na Fortach złapiecie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone