Czytasz
FEST Festival rapem stoi – Mata na koncercie w Parku Śląskim

FEST Festival rapem stoi – Mata na koncercie w Parku Śląskim

Mata z warszawskich schodków przypłynął aż na… Śląsk! Młody reprezentant SBM Label wystąpi na FEST Festival. Tym samym zasili pokaźną listę rapowych artystów i artystek.

GPS musiał nieźle pokierować łajbę Maty, bo z ostatniego sekretnego koncertu na nadwiślańskich schodkach raper obrał kurs na Śląsk. Przedstawiciel SBM Label zapowiedział nowy album, z którego kawałki będziemy mogli usłyszeć szybciej niż się tego spodziewaliśmy. Mata zagra dla Was 13 sierpnia na MAIN STAGE!

Nie jest to pierwszy występ Maty w Parku Śląskim. Schodki wybrzmiały 23 sierpnia na jednej ze scen FEST Festival, porywając publikę. Zupełnie jak niedawno w Warszawie, gdzie raper wykonał je aż… 16 razy! Nawet gdyby Mata chciał w Chorzowie pobić własny rekord, nadal zgromadziłby tłumy. Ale zamiast wakacyjnego hitu będziemy mogli przede wszystkim sprawdzić nad czym artysta pracował przez ostatnie miesiące. Występ Maty nie będzie jedynym rapowym koncertem w programie FEST Festival.

Bilety na FEST Festival złapiecie w Going.!

Rapowy line-up śląskiego wydarzenia jest naprawdę zacny. Do Chorzowa przybędą dwaj ekstremalni ekscentrycy – TOMM¥ €A$H i Slowthai. Obaj zdecydowanie pchnęli rap w nowe muzyczne rejony, zahaczając – jak u Tommy’ego – nawet o techno. Jego utwór nagrany razem z Modeselektorem zdecydowanie nadaje się nie tylko do bujania.

Sprawdź też
Mata Sanah

Polska reprezentacja też jest w tym roku niczego sobie. Oprócz takich nowości jak trio OIO, liryczny Sobel czy retro-czarodziej shafter, w Chorzowie wystąpi legendarna formacja Molesta Ewenement, Pezet czy Sokół. A co z młodą gwardią? Morską bryzę przywiezie na Śląsk kolektyw Undadasea a chilloutowy wajb popchnie dalej Jan-Rapowanie.

No dobra, a co z dziewczynami? Princess Nokia ma powera za parę raperek i raperów razem wziętych.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone