Czytasz
Łydka Grubasa i Kwiat Jabłoni: niespodziewana przecinka już w sieci

Łydka Grubasa i Kwiat Jabłoni: niespodziewana przecinka już w sieci

Łydka Grubasa

Łydka Grubasa zaskoczyła fanów nowością, w której udzielił się Kwiat Jabłoni. Mogliśmy jej posłuchać już w pierwszy dzień wiosny.

Łydka Grubasa, grupa rockowa z Olsztyna, zaskoczyła rynek współpracą z Kwiatem Jabłoni w nowej interpretacji utworu Wzięli zamknęli mi klub. Pomysł narodził się spontanicznie podczas podróży busem, a zaowocował mocniejszą wersją. Teledysk do tego utworu został nagrany w warszawskim klubie Hybrydy, a udział w nim wzięło ponad 200 oddanych fanów, którzy odpowiedzieli na wezwanie zespołu.

Zespół z Olsztyna zagra w Warszawie. Bilety znajdziecie tutaj!

Maciej Ziggy Charytoniak, gitarzysta Łydki Grubasa, nie kryje swojego zachwytu nad zaangażowaniem fanów: To było niesamowite doświadczenie. Po jednym poście na mediach społecznościowych, na planie pojawiło się ponad 200 osób! To pokazuje, jak wielkie wsparcie otrzymujemy od naszych fanów, a dla nas to jest niezwykle budujące.

Bartosz Hipis Krusznicki, wokalista zespołu, także podkreślił znaczenie współpracy z Jackiem i Kasią Sienkiewiczami: Byliśmy zaszczyceni, mogąc współpracować z tak uznanymi artystami, którzy są dla nas inspiracją. Ich udział w teledysku nadał mu wyjątkowego charakteru, a wspólna praca nad tym projektem była czymś niezwykle ekscytującym.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone