Czytasz
Mac Miller wciąż tu jest. Niepublikowany „The Quest” wreszcie w sieci

Mac Miller wciąż tu jest. Niepublikowany „The Quest” wreszcie w sieci

Mac Miller The Quest

Utwór The Quest, który stworzył Mac Miller, wylądował na serwisach streamingowych. Pierwotnie kawałek był dostępny tylko na winylu.

The Quest jest wreszcie dostępny do posłuchania na Spotify, więc Mac Miller został uwieczniony w sieci po raz kolejny. Oddani fani mogą dobrze znać nowość. Po raz pierwszy pojawiła się w zeszłym roku na jubileuszowym winylu Watching TV With the Sound Off. Sześć lat po tragicznej śmierci muzyka rapera wciąż jest obiektem ogromnego zainteresowania.

Wyprodukowany przez gospodarza The Quest zawiera elementy piosenki Phone Call autorstwa Jona Briona, z którym często współpracował. Brion i Miller pracowali nad ostatnimi albumami rapera w Pittsburghu. W ich skład wchodzą nominowany do nagrody Grammy projekt Swimming i pośmiertne wydawnictwo Circles.

Mam takie wspomnienie, że był naprawdę uroczy i wspomniał, że bardzo podobała mu się muzyka z Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Pomyślałem: och, to fajnie. To naprawdę miłe. I szczerze mówiąc, nie poszło to dużo dalej.

Wspominał Brion w artykule z Vulture z 2020 roku

Wciąż pojawiają się za to pytania dotyczące jego wspólnego albumu z Madlibem. W ubiegłym roku podczas wywiadu dla Sway in the Morning producent ujawnił swoje nadchodzące projekty. Długo wyczekiwany wspólny krążek z Millerem miał być jednym z nich. – W tej chwili kończę na przykład album Mac Millera, album Planet Asia i album Erykah Badu – zdradził twórca.

Sprawdź też
Enhypen

Czytajcie więcej o nowościach
z amerykańskiego rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone