Czytasz
Hardcore’owe Danse Macabre, dziadowskie śpiewy czy najazd zombie – podpowiadamy, gdzie wybrać się na Halloween

Hardcore’owe Danse Macabre, dziadowskie śpiewy czy najazd zombie – podpowiadamy, gdzie wybrać się na Halloween

Halloween Going.

Co zrobić w najstraszniejszą noc w roku? Gdzie odprawiają najlepszy rytuał?

Sprawdziliśmy dla Was, co dzieje się dziś w stolicy – od solidnej dawki mocnego techno w pofabrycznej atmosferze, po ciepły barszczyk w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Warszawie. Chodźcie na Halloween!

Halloween w M25

W legendarnym M25 na warszawskiej Pradze czeka Was mroczna celebracja pod kierownictwem SPFDJ. Szwedzka DJ-ka zaserwuje nam dawkę dystopijnych dźwięków z gabberowym zacięciem. Przygotujcie się na mieszankę techno, hardcore, acidu i transu, a wszystko to murach monumentalnej, post-fabrycznej konstrukcji. Pełne zakamarków M25 stanie się idealną scenografią dla tanecznych obrządków.

Dziabanie w Galerii Śmierć Frajerom

A może halołinowa dziara? Z dedykacją dla Seby? W Galerii Śmierć Frajerom tatuować będzie m.in. artysta, performer, malarz Jakub Gliński oraz znana z memicznych wzorów lofitattooer. Wpadajcie na Prażkę łyknąć trochę niezależnej sztuki, a może przy okazji wyjdziecie z jakimś dziełem na własnej skórze.

Dziady według Mickiewicz i Moniszki

Po dziarze nie zaszkodzi trochę muzyki klasycznej. Jesień lubi Mickiewicza, a Mickiewicz szczególnie upodobał sobie klimat dziadów. W Łazienkach Królewskich “z grobu” wstanie czołowe dzieło naszego romantycznego wieszcza. W muzycznej interpretacji guseł według Moniuszki nie zabraknie, tradycyjnie, cmentarnego klimatu.

Najazd zombie

Z trumny tego dnia wyłonią się nie tylko reaktywowane XIX-wieczne dramaty. Hulakula ulegnie oblężeniu rodem z horrorów Victora Halperina, twórcy pierwszego filmu o zombie, czy klasyka gatunku George’a Romero. Dzięki współpracy z Fear Zone to na co dzień rodzinne centrum rozrywki przemieni się w prawdziwy dom grozy. Uważajcie na mózgi…

Boddika na Jasnej

Jeśli te święto wolicie spędzić w bardziej “żywej” atmosferze wpadajcie na Jasną 1, gdzie czekać będzie na Was Boddika. Techno garage, house, techno, d’n’b, breakbeat, electro – you name it! Producent z UK zatrzęsie parkietem wraz z czołowymi przedstawicielami rodzimej sceny – Michałem Wolskim i Dtekkiem.

Sprawdź też
wystawy

Wiedźmowe rytuały

Ekipa piesapolu odpala dziś nowy cykl imprez – w Chmurach zagości diabelska atmosfera. Witch-house’owy vibe, piekielne dźwięki, pentagramowa biżuteria – takiego seansu spirytystycznego nie można przegapić. Cyrografy podpisane?

Dziady na Jazdowie

Jeśli od klubów wolicie bardziej spokojne klimaty kierunek jest tylko jeden – na urokliwym Osiedlu Jazdów wybrzmieją tego wieczoru dziadowskie pieśni przy akompaniamencie liry korbowej. W Chacie Numinosum, oprócz doznań muzycznych, czekać będzie na Was ciepły barszczyk i straszne opowieści w pakiecie.

Dalej nie wiecie, co robić w Halloween? Sprawdźcie naszą selekcję!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone