Czytasz
3 tegoroczne rapowe numery, za których produkcję odpowiada 1988

3 tegoroczne rapowe numery, za których produkcję odpowiada 1988

1988 Synu Syny Próżnia Latarnia Lotto Pardon bilety

Nie samymi Synami człowiek żyje. Na chwilę przed koncertem w Pardon, To Tu przypominamy sobie, co tam dobrego słychać u 1988.

Już w niedzielę 1988 zagra w warszawskim klubie Pardon, To Tu. Pochodzący ze Szczecina, a mieszkający obecnie w Gdyni muzyk będzie dzielił scenę z zespołem Lotto. W ostatnich producent współpracował m.in. z Włodim, Rosalie., Piernikowskim czy Kristen. A to nie koniec udanych featuringów!

2019 przyniósł oddech od głównego projektu Jankowiaka – Synów. W oczekiwaniu na jego kolejny solowy projekt przyglądamy się numerom, do których skleił bity w 2019. Krótko, lecz treściwie – czyli tak, jak lubimy.

Jetlagz – Flatline

Jetlagzi to ziomale. Czujemy, że ich nowy album Szum sporo namiesza w rapowych podsumowaniach roku. Kawał dobrej muzyczki (czekamy jeszcze na premierę klipu z PRO8L3Mem), a do tego bitowego zestawu dorzucił się również 1988. Jego brudną, oszczędną, syntezatorową produkcję usłyszycie w numerze Flatline. Pozostając w rapowej nomenklaturze – fituje to.

Próżnia – Najlepiej

Trójmiejskie collabo. Próżnię możecie kojarzyć z kolektywu Undadasea, a na początku przyszłego roku wypatrujcie solowego debiutu, który ukaże się oczywiście w Latarnia Records. I tutaj małe zaskoczenie – w utworze Najlepiej nie usłyszymy charakterystycznej dla 1988 duchoty i ulicznego syfu, a w zamian dostajemy gorące kalifornijskie słońce. Totalny mellow wajb, leniwa gitarka, więcej śpiewania niż rapu. My zaciekawieni, czekamy na więcej.

czytaj dalej: 8 grudniowych koncertów, których nie można przegapić

Sprawdź też
Pezet radiowy

Pezet feat. Syny – Czas to Iluzja

Długo wyczekiwana płyta Muzyka Współczesna Pezeta ujrzała światło dzienne pod koniec września i spotkała się głównie z pozytywnym odbiorem. Jednym z highlightów albumu jest bez dwóch zdań synoski feature. Dla 1988 do powrót do kanciastych, gęstych jak magma bitów. Ten bit to nie iluzja, siada to.

W ramach oczekiwania na solowy album Jankowiaka, na kolejne rzeczy od Synów i na poboczne projekty wpadajcie do Pardon, To Tu. W najbliższą niedzielę (8 grudnia) usłyszymy sporo nowości od 1988 i Lotto.

Bilety na ten koncert znajdziecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone