Czytasz
Ale będzie! Trzy dni świętowania w ramach trzecich urodzin Smolnej

Ale będzie! Trzy dni świętowania w ramach trzecich urodzin Smolnej

Smolnej Mall Grab Bicep techno

Taką celebrację to my rozumiemy! Trzecie urodziny Smolnej odbędą się w drugi weekend listopada, a do Warszawy wpadną znakomici didżeje.

Bicep, Mall Grab oraz Oliver Koletzki. To między innymi ta czwórka uświetni 3. urodziny Smolnej. Oprócz zagranicznych headlinerów spodziewajcie się kilkudziesięciu lokalnych didżejów i producentów, którzy na trzy dni przejmą sale stołecznego klubu.

Jakiś czas temu pisaliśmy o jesienno-zimowych planach klubu Smolna, w którym to rozkładzie znalazło się miejsce dla wszystkich wyżej wymienionych didżejów. Teraz wiemy już, że umilą nam świętowanie kolejnego roku na Smolnej.

Pomimo tego, że Smolna kojarzona jest głównie z techno, to urodzinowi headlinerzy mają więcej wspólnego z muzyką house. Najbliżej do techno ma Koletzki, który jest jedną z najbardziej kojarzonych i najczęściej grających w naszym kraju postaci ze środowiska tech-house’u. Niemiec od lat prowadzi swoją wytwórnię Stil vor Talent, w której ukazywały się zarówno jego autorskie albumy, jak i płyty takich artystów, jak m.in. HVOB, Klangkarussell, David August czy Niko Schwind. Label będzie obchodził w przyszłym roku 15-lecie istnienia.

Jeśli chodzi o Mall Graba to australijski talent zaczynał od lo-fi house’u, na którego moda przeminęła tak szybko, jak się pojawiła. Na szczęście nie stał się on ofiarą tego trendu i wyszedł z niego z obronną ręką. W tym roku ukazały się dwie EP-ki jego autorstwa, które wydał w swoim własnym labelu Looking for Problems. W przeszłości współpracował m.in. z uznanymi markami – Shall Not Fade, Hot Haus, 1080p czy Church. Jedno jest pewne – jego sety to gwarancja przetańczonej nocy!

Last but OCZYWIŚCIE not least – Bicep. Brytyjski duet, którego kariera rozpoczęła się od internetowego bloga i dotarła na główne sceny wielkich festiwali i ważnych europejskich klubów. Andrew Ferguson i Matthew McBriar dwa lata temu wydali swój debiutancki longplay w Ninja Tune i było to idealne zwieńczenie pewnego etapu trwającej od 2010 roku kariery. Muzycy z Belfastu bardzo mocno angażują się w promowanie nowych nazwisk na scenie, w tym również kilku polskich producentów. Miksy dla Feel my Bicep nagrywali m.in. Private Press, Bartosz Kruczyński i Tamten. Chwali się!

Sprawdź też

Smolnej

Jak widzicie po plakacie – w trakcie tych trzech nocy nie zabraknie również znakomitych rodzimych didżejów. Wystąpią m.in. Eltron, Deas, Phil Jensky, Sincz, Lulu Malina, Nowosad czy Siasia.

3. urodziny Smolnej odbędą się w dniach 8-11 listopada. Zapiszcie, my będziemy na pewno!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone