Czytasz
Poznaliśmy pierwsze nazwiska klubowego sezonu jesień/zima – Smolna wraca z nowymi zasadami!

Poznaliśmy pierwsze nazwiska klubowego sezonu jesień/zima – Smolna wraca z nowymi zasadami!

Smolna jesień/zima 2019/2020 Going. zapowiedź program techno Catz 'N Dogz Bicep Brodinski Koletzki i inni

Nie jesteśmy za przedwczesnym żegnaniem lata, bo przecież trwa ono w najlepsze, a przed nami jeszcze kilka dużych festiwali i innych kulturalnych wydarzeń. Tak czy inaczej, Smolna właśnie ogłosiła wstępny rozkład jesienno-zimowy i zapowiedziała również dość spore zmiany. Dzieje się!

Nie da się ukryć – Smolna to obecnie największy i najważniejszy klub w Polsce, jeśli chodzi o tech-house’ową scenę. Do centrum Warszawy przyjeżdżają największe didżejsko-producenckie nazwiska, a infrastruktura samego miejsca budzi podziw. Przez ostatnie trzy lata klub ten był odpowiedzialny za ogrom imprez i to nie tylko na Smolnej 38, ale również poza nią.

Jak zapewniają właściciele klubu: “Smolna dzisiaj niczym nie przypomina miejsca, które otwieraliśmy. Zaczynaliśmy z surową salą główną, a z biegiem lat zmieniliśmy stare i otworzyliśmy nowe przestrzenie w klubie – dżungle, całoroczne patio, drugi ogród, nowe podziemia, Hideout i wiele innych. Wyszliśmy też poza smolne mury i stworzyliśmy dla Was kilka festiwalowych projektów – undercity, FSO, Wisłoujście, Smolna: Krąg Taneczny. To nie koniec zmian i nowych festiwali – po wakacjach zobaczycie kilka niespodzianek, które dla Was przygotowujemy wraz z ponownym otwarciem piwnic Smolnej.”

Bardzo ważna informacja dotyczy też publikowania treści na Facebooku – odtąd WSZYSTKIE piątkowe i sobotnie wydarzenia będą publikowane jedynie na oficjalnej stronie internetowej Smolnej. “W tym roku podjęliśmy decyzję o całkowitym zakończeniu tworzenia wydarzeń piątkowych i sobotnich FB. Facebook pozostaje tylko jako przestrzeń artystyczna do publikacji naszych artworków, filmów, koncertów i eventów niestandardowych.” – dodają organizatorzy. Nowa odsłona strony, razem z pełnym harmonogramem aż do października, zostanie opublikowana w poniedziałek 19 sierpnia.

Jak będzie wyglądała kwestia czasu trwania imprez i cen biletów? “Piątek i sobota – start zawsze o 23:30, koniec nie wcześniej niż 8:00, a cena biletu max. 40 zł. Obydwa dni z wcześniej otwartym Hideoutem od godziny 21:00 i obniżoną stawką za wejście do 20 zł po 5:30. Niezależnie od imprezy i w piątek i w sobotę zawsze będą otwarte dwie sale – Patio i Main.”

A jak wygląda program muzyczny na sezon jesień/zima? Na Smolnej zagrają zarówno stali jej bywalcy, jak i nowe lub dawno nie widziane twarze. Dla wszystkich fanów niemieckiej szkoły – Oliver Koletzki, Len Faki, Kollektiv Turmstrasse czy Oliver Huntemann. Prosto z UK przyleci analogowy duet Karenn (oraz jego połówka – Pariah), weteran dubstepu Skream, a także podopieczni Ninja Tune – Bicep.

Sprawdź też

Lżejsze klimaty? O to zadbają Purple Disco Machine, Mall Grab, Catz ‘N Dogz czy Gerd Janson. W temacie ciężkiego gatunkowo techno też obaw nie ma. Answer Code Request, Adriatique, Kobosil, Midland czy Reinier Zonneveld to gwarancja wysokiej jakości. A to zapewne dopiero przedsmak tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Smolna robi to zdecydowanie dobrze!

Smolna jesień/zima 2019/2020 Going. zapowiedź program techno Catz 'N Dogz Bicep Brodinski Koletzki i inni

Z takim składem czekamy na krótsze dni i chłodniejsze wieczory ze znacznie mniejszym smutkiem! Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko powiedzieć – do zobaczenia na Smolnej. A jeśli nie możecie się już doczekać sezonu klubowego i chcecie poczuć taneczny wajb tego miejsca już teraz – wpadajcie na Fest Festival, na którym warszawski klub opiekuje się jedną ze scen – Krąg Taneczny. Bilety na chorzowski festiwal dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone