Czytasz
40 osób zagra dla Ukrainy – największa DJska impreza w Krakowie

40 osób zagra dla Ukrainy – największa DJska impreza w Krakowie

Dziś w nocy 40 djów_ek z Polski i Ukrainy zagra w Krakowie, w Prozaku, a całość dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na wsparcie dla Ukrainy.

Bilety możecie kupić na bramce oraz przez naszą apkę i stronę. Nie zwlekajcie! Nie możecie wziąć udziału w wydarzeniu? Nie przejmujcie się, uruchomiliśmy również pulę z cegiełkami, która będzie dostępna również po wydarzeniu. Całość dochodu otrzyma organizacja Vostok SOS. Organizatorzy piszą też o ważnej roli Nowohuckiego Centrum Kultury, które m.in. zbiera leki i inne środki medyczne, także i my zachęcamy do wsparcia. Na miejscu za wejście będzie można zapłacić wedle woli – każda cegiełka jest ważna. Również cały dochód z barów zostanie przekazany na wsparcie dla Ukrainy.

40 djów dla Ukrainy
40 DJów dla Ukrainy

Chyba jeszcze nigdy tyle osób nie zjednoczyło się w ramach jednej imprezy w Krakowie

Imprezę organizuje zespół złożony z artystek_ów i ekipy współtworzącej Prozaka. Co ważne – jak mówi Virtual Geisha, która zagra tej nocy seta i współorganizuje event:

Chyba jeszcze nigdy tyle osób nie zjednoczyło na jednej imprezie w Krakowie – zagra aż 40 DJek_ów. Zagospodarujemy 3 sceny, a w najważniejszych momentach zagrają nasi_sze przyjaciółki_ele z Ukrainy.

40 djów dla Ukrainy
40 DJów dla Ukrainy

Poniżej artyści_stki, których udział w imprezie już ujawniono:

Sprawdź też

BADALIAN, BOYAR, VENGER, MEKE, KONDRAT, DMYTRI KUZNETSOV, KUBA CHATEAU, MEG, HIAGO, PAULI, VIRTUAL GEISHA, LUDWIK, AZAZAROVA, ENERQUE, NUARRR, MAD1WOOD, ETA HOX, SARAPATA, OUTTA 8, CATCH 22, BRIOCHE, DANIEL DRUMZ, KIXNARE, 1 AM, SOFIA TESLENKO, LIBRONT, SPAJDER, JERUZALEM, P98, EEEOOO, AETHA, LIl DAVE, HITRASH, METOCIN, DEAS, KUBOK, M4NU,S DOPE ROBOT (live), WHIZZER.

40 djów dla Ukrainy
40 DJów dla Ukrainy

Więcej o wydarzeniu tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone