Czytasz
5 powodów, dla których trzeba zabrać swoje dziecko do Zagrywek

5 powodów, dla których trzeba zabrać swoje dziecko do Zagrywek

Zagrywki dzieci Going. with kids Waszawa wychodź odpowiedzialnie co robić weekend

Bar z aktywnościami nieopodal placu Trzech Krzyży szybko wyrósł na jedno z ulubionych miejsc mieszkańców stolicy.

Statyczne przesiadywanie w barze albo na schodkach jest super, wiadomo. Ale ile frajdy generuje wspólne granie w mini-golfa, shuffleboarda czy śpiewanie karaoke? Anegdoty zapełnią kolejne spotkania ze znajomymi, a Wy szybko zarezerwujecie kolejne wyjście do Zagrywek

W Going. lubimy dzielić się tym, co dobre. Pomyśleliśmy, że nie tylko dorośli będą czerpać satysfakcję z zagrywkowych aktywności. Równie ciekawe będzie zaproszenie tam najmłodszych. Czemu? Znamy co najmniej 5 powodów!

Atrakcje pobudzające wyobraźnię i kreatywność

Zagrywki są urządzone w stylu japońskich barów z aktywnościami. Przyciemnione światło, neony, żywe kolory. Można poczuć się jak na kosmicznym statku albo w dalekiej przyszłości. Mini-golf, którego znajdziesz na poziomie -1 to nie tylko doznanie estetyczne, ale też wyzwanie dla wyobraźni. Obrotowe tuby, labirynty, przeszkody z pleksi – tej trasy nie pokonacie bez główkowania. Dajcie się zaskoczyć własnej kreatywności i jak najszybciej dojdźcie do ostatniego dołka.

Sprawdź, czy Twoja pociecha ma ukryty talent wokalny?

Jedną z sztandarowych atrakcji w Zagrywkach są pokoje karaoke. Wypełnione neonowym światłem i komfortowo urządzone kabiny pozwalają zanurzyć się w świecie muzyki bez ograniczeń. Sąsiedzi nie będą uderzać w sufit, żeby Was powstrzymać przed wyśpiewywaniem nawet najwyższych dźwięków. Mikrofon w dłoń, wybór specjalnych efektów dźwiękowych na dotykowym panelu – i można zaczynać koncert. Kiedy testowaliśmy Zagrywki redakcyjnie, odkryliśmy w sobie niezbadane wokalne lądy, więc wierzymy, że może tu zacząć się niejedna muzyczna kariera. 

Pyszne jedzenie

Wysiłek i emocje pobudzają apetyt. Co zrobić, gdy zaburczy w Waszych brzuchach? Czas na pizzę! Dzieciaki najpewniej skusi wersja placka z nachosami, ale wybór jest naprawdę szeroki, a każda opcja równie pyszna. Do Zagrywek byłoby warto zajrzeć dla samego jedzonka, ale zapewniamy – najlepiej smakuje gdy się trochę na nie zapracuje.

 

Pokażesz zabawy ze swojego dzieciństwa, które nadal są super! 

Nazwijmy to “pokoleniowym mostem”. Rządek stacji do flipperów pozwoli zanurzyć się we wspomnieniach z dzieciństwa, a może też zaimponować pociechom wymasterowanymi umiejętnościami? Przeżyjcie wspólnie tę nostalgiczną przygodę – nie bez gorących emocji! 

Sprawdź też
Chair Sesme Studio

Rozrywka w ruchu

Wielu rodziców martwi się, że dziecko spędza za dużo czasu przed ekranem. Wyjście na przydomowe podwórko nie wydaje się zbyt kuszące, a w czasie pandemii wręcz ryzykowne. W Zagrywkach czeka masa atrakcji, które wymagają ruchu i nie pozwolą na nudę (a do tego są na bieżąco dezynfekowane!). Co powiesz na partyjkę w shuffleboarda? Precyzyjne pchnięcia krążka po długim torze wymagają wysiłku i koncentracji – na pewno nie pozwolą usiedzieć na miejscu. 

Do Zagrywek możecie wybrać się codziennie – jeśli planujecie wypad z dziećmi, to rezerwujcie sobie czas do godziny 18. Później wejście już tylko dla pełnoletnich!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone