Czytasz
Dokument o Quebonafide w konkursie 17. Millennium Docs Against Gravity!

Dokument o Quebonafide w konkursie 17. Millennium Docs Against Gravity!

Quebonafide Romantic Psycho film dokumentalny MDAG Millenium Docs Against Gravity bilety Going. kup MORE

Jeśli nadal mało Wam szumu wokół Quebonafide to dobrze, bo mamy dla Was kolejnego newsa związanego z tym mega popularnym polskim raperem.

Tym razem nie nowy lokal, nie nowa płyta, ani nie nowy teledysk. W ramach 17. Millennium Docs Against Gravity, czyli jednego z najważniejszych dokumentalnych festiwali w Polsce, zostanie pokazany film o powstawaniu albumu Romantic Psycho.

Jeśli więc myśleliście, że akcja promocyjna albumu ograniczała się jedynie do zeszytu z krzyżówkami, dziwnego wywiadu w DDTVN i generalnie całej metamorfozy Quebo to okazuje się, że to jeszcze nie koniec atrakcji.

Quebonafide Romantic Psycho film dokumentalny MDAG Millenium Docs Against Gravity bilety Going. kup MORE
fot. materiały prasowe/kadr z filmu

Jak głosi oficjalna notka prasowa dotycząca filmu: “Film opowiadający o Quebonafide będzie miał na festiwalu swoją światową premierę. Pierwszy dokument o jednym z najpopularniejszych i równocześnie najbardziej tajemniczych polskich raperów to zapis jego ubiegłorocznej, kilkutygodniowej podróży w głąb Azji. „Quebonafide: Romantic Psycho Film” daje rzadką możliwość zobaczenie artysty w procesie tworzenia, zbierającego siły na wydanie nowego albumu, który będzie wiązał się z ogromną presją. Widzowie po raz pierwszy będą mieć możliwość wglądu w prywatne życie rapera, który nigdy wcześniej nie dopuszczał do siebie mediów i kamer.”

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącego filmu o Quebonafide, a my zachęcamy Was do śledzenia u nas kolejnych newsów związanych z 17. edycją Millennium Docs Against Gravity. Tegoroczna odsłona obędzie się w formule hybrydowej. Od 4 do 18 września odbędzie się w kinach w siedmiu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Na opcję online szykujcie się od 19 września do 4 października

Karnety na warszawską edycję 17. MDAG dostępne są w Going.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone