Czytasz
Nie tylko włoska robota – nowi artyści dołączają do składu Strefy Jelenia

Nie tylko włoska robota – nowi artyści dołączają do składu Strefy Jelenia

Tuzza Strefa Jelenia Malik Montana rap hip-hop Jagermaister Warszawa Wisła koncerty

Strefa Jelenia startuje już dzisiaj. W tym tygodniu pisaliśmy już o tym, że w ten weekend zagrają tam Żabson i Białas. Teraz wracamy do Was z pełnym line-upem cyklu.

Przestrzeń, którą opiekuje się Jägermeister, to specjalnie wyznaczone miejsce nad Wisłą, nieopodal Mostu Łazienkowskiego. W Strefie Jelenia zaplanowanych jest 8 koncertów, a artyści to ścisła rapowa czołówka, więc jeśli słuchacie nałogowo polskiego rapu – jest to idealna opcja dla Was.

Vouchery na koncerty w ramach Strefy Jelenia dostępne są w Going.

Jak wspominaliśmy na wstępie, do ogłoszonych wcześniej Białasa i Żabsona dołączyło dzisiaj kolejnych 6 artystów. Kto to taki? Łapcie pełny skład:

Tuzza | Kizo | Malik Montana | Paluch | Sarius

Sprawdź też

Sporo solidnej nowej szkoły w postaci Kizo, Sariusa czy Tuzzy, a do tego Paluch, czyli ważny przedstawiciel starszego pokolenia, który nieustannie trzyma wysoką formę. Trzeba przyznać, że skład, jaki udało zebrać się przy okazji koncertów w Strefie Jelenia to prawdziwa gratka dla rapowych głów.

Póki co, vouchery są dostępne tylko na koncerty Żabsona, Białasa, Malika Montany i Tuzzy. Pamiętajcie, że możecie je wymienić na specjalnego drinka przy barze w Strefie. O pozostałych poinformujemy Was, jak tylko wejdą do dystrybucji. Tymczasem do zobaczenia już dzisiaj na koncercie Białasa i jutro na Żabsonie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone