Czytasz
Tęsknicie za festiwalami? Jägermeister przygotował dla Was coś specjalnego

Tęsknicie za festiwalami? Jägermeister przygotował dla Was coś specjalnego

Jägermaister Białaś Żabson koncerty bilety w Going. festiwal lato muzyka KtoJägNieMy

Namioty już spakowane, plecaki wypełnione t-shirtami ulubionych zespołów, festiwalowe must see zakreślone, oh wait…

Miało być pięknie, a skończyło się lockdownem i w zasadzie całkowitym odwołaniem/przełożeniem (niepotrzebne skreślić) letnich festiwali. Sprawa jest poważna, wiadomo, a zdrowie najważniejsze, więc grzecznie czekamy na powrót lepszych czasów. A jeśli wychodzimy na miasto i uczestniczymy w koncertach, to w znacznie mniejszej skali. I tutaj pomocną dłonią służy ekipa Jägermeistera.

Vouchery na koncerty w ramach Strefy Jelenia dostępne są w Going.

Szykujcie się na weekend otwarcia w specjalnie przygotowanej Strefie Jelenia. Cały cykl będzie liczył aż 8 koncertów, a zaczynamy z wysokiego C (a w zasadzie B). Już w ten piątek (7 sierpnia) odbędzie się premierowy koncert Białasa, podczas którego usłyszycie numery z najnowszego albumu H8M5. Dzień później (8 sierpnia) scenę przejmie jego młodszy kumpel po fachu – Żabson.

A jeśli będziecie dalej spragnieni muzycznych wrażeń, to zostańcie na afterparty. Po Białasie zagrają Rapperoni, Borucci i Kotojeleń, a o trapową tracklistę po koncercie Młodego Bossa zadbają Leo S i Zuza OK. Czyli fajnie.

Sprawdź też

Pamiętajcie, żeby podczas koncertów nosić maseczki i zachowywać odpowiedni dystans. Dbajmy o siebie i o innych.

Vouchery na oba koncerty znajdziecie w Going. i wymienicie je na specjalnego drinka na barze w Strefie Jelenia. Do zobaczenia i wypatrujcie u nas kolejnych ogłoszeń związanych z tym cyklem!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone