Czytasz
Alarm, to klasyczny rap z Poznania! 52 Dębiec i Słoń łączą siły

Alarm, to klasyczny rap z Poznania! 52 Dębiec i Słoń łączą siły

Słoń

Fani oldschoolu ze stolicy Wielkopolski mogą czuć się docenieni. Słoń i 52 Dębiec połączyli siły w ramach wyjątkowej akcji.

52 Dębiec i Słoń nagrali razem, w wyniku czego dostaliśmy wczoraj certyfikowany hood classic w dniu premiery. Ich wspólny utwór to już dziewiąty singiel w ramach akcji uczczenia dwudziestolecia jednej z kultowych płyt poznańskiego kolektywu. Jak brzmi Halloween w sierpniu?

52 Dębiec i Słoń

Już 15 września stukną okrągłe dwie dekady od wydania albumu 52 Dębiec PŃ-VI. Z tej okazji Hans ponownie wrócił do nagrywania. Przygotowuje z tej okazji nowy album 0323. Raper publikuje kolejne single co trzy tygodnie. Ten otrzymany wczoraj jest już dziewiątym z kolei. Co więcej, kolejne utwory w takich odstępach czasowych są zaplanowane już do końca 2023 roku. Za bit do najnowszego singla odpowiada Folku, natomiast skrecze i cuty wykonał DJ FEEL-X.

Projekt zdaje się ogromną gratką dla entuzjastów staroszkolnych brzmień. Poznań zrodził bardzo wiele niezależnych od siebie legend oldschoolowego hip-hopu. To zresztą nie pierwsza kooperacja poznańskiego zasłużonego MC ze Słoniem w ostatnim czasie. Nie tak dawno dostaliśmy przecież cały album nagrany przez Słonia i Palucha. Ich trasa koncertowa po Polsce udowodniła, że oldschool w naszym kraju cały czas ma się dobrze.

Sprawdź też
Bonus RPK koncert

Tutaj przeczytacie więcej o polskim rapie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone