Czytasz
Akcja #Hot16Challenge2 trwa w najlepsze, a my wybieramy nasze ulubione dotychczasowe momenty

Akcja #Hot16Challenge2 trwa w najlepsze, a my wybieramy nasze ulubione dotychczasowe momenty

Taconafide Quebonafide Taco Hemingway #Hot16Challenge2 SBM Going. MORE hip hop

Zapoczątkowana przez Solara akcja #Hot16Challenge2 trwa już prawie tydzień. Do tej pory swoje zwroty nawinęli m.in. Bedoes, Mata, Taco Hemingway, Paluch czy Białas.

Przyglądamy się #Hot16Challenge2 z uwagą, oglądamy wszystkie videosy, jakie wpadają do sieci i z przyjemnością patrzymy, jak polscy raperzy i raperki radzą sobie z tym wyzwaniem. Dobra zabawa i ciekawe wersy to jedno, ale pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest zbiórka, na którą również możecie sypnąć hajsem. Do tej pory udało się już zebrać ponad 400 tysięcy złotych na wsparcie polskiej służby zdrowia, a licznik się nie zatrzymuje!

Do celu – przed Wami nasze ulubione występy w ramach #Hot16Challenge2, jedziemy z tym!

UNDADASEA

Kto ma taki luz jak Unda? W tym kraju chyba nikt. Trójmiejska ekipa zawsze zabawia nas wybornie, czerpiąc z tego nielimitowany fun. Odpalajcie, a od razu poczujecie się lepiej.

Borixon

Jesteśmy wielkimi fanami tego, co w ostatnich latach wyczynia Borygo. Wskoczyliśmy na chillwagon i póki co, nie zamierzamy nigdzie wysiadać. No i ta nominacja dla taty Maty, czekamy!

Miły ATZ

Co prawda pojawiło się sporo zarzutów, że to nie “szesnastka”, a odkopany sprzed 3 lat numer Mordor Muzik, ale szczerze, Miłego słucha się tak dobrze, koleś ma niesamowite skille, flow, a my do tego uwielbiamy UK vibe. Miło.

Gruby Mielzky

“Kazał hip-hoper kręcić zwrotę”, no i Gruby nawinął tak, że nie mamy pytań. Taco Hemingway i Klocuch w szoku.

Taco Hemingway

Właśnie wleciały “szesnastki” od Taconafide, ale zanim się to stało, Taco poleciał solo. Największym wydarzeniem jego nawijki była bez wątpienia nominacja Klocucha, ale poza tym, Szcześniak dowiózł naprawdę solidne rymy.

Rosalie.

Czego się Rosalie. nie dotknie, robi to z najwyższą starannością. Piękny wokal, wysokie skille, dobre teksty, czego chcieć więcej?

Paluch

“Mięso medium rare/zjadam polski rap/chociaż jest medium well” – nic więcej nie mamy do powiedzenia.

Klocuch

Tak.

KęKę

Na co dzień zupełnie nie nasza bajka, ale musimy pochwalić KęKę za solidne rymy. W tym przypadku jesteśmy jak najbardziej za.

Taconafide

Na początku pisaliśmy, że największy luz ma Unda, ale zyskali godnego konkurenta. Kto by pomyślał, że będzie to duet Taconafide. Przednia zabawa.

GEDZ

Jeden z ciekawszych reprezentantów polskiej rap sceny zaprezentował się wyjątkowo mało dystopijnie i mrocznie. Czy to źle? Wręcz przeciwnie – cieszymy się jak Gedziula na miniaturce.

Jan-rapowanie

Sprawdź też
Utwory bez refrenów

Janek to sympatyczny chłopak i o tej zwrotce nie możemy powiedzieć niczego innego. Bit Solara również niczego sobie.

Miętha

Przyjemny bit, nawinięte bez zadyszki, czilerka. Miętha to ziomale, sprawdzajcie ich.

Norbi

Zupełnie bez beki – szanujemy Norbiego za podjęcie wyzwania i co też ważne – sprostanie mu. W swoim stylu, bez napinki, bez wstydu. Czekamy na Rafała Brzozowskiego.

Co z kolejnymi nominacjami? Z pewnością każdego elektryzują wyczekiwane zwroty Dawida Podsiadły, Sariusa, mlodegoskinego, Okiego, VNM-a, PLK czy Sentino. I nas również!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone