Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #21

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #21

Haim James Blake Carpigiani single tygodnia Going. MORE zostań w domu

No to zaczynamy pierwszy majowy tydzień w tym roku od selekcji najciekawszych utworów z ostatnich kilku dni. Liczę, że mój wybór przypadnie Wam do gustu.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

India Jordan – For You

Rozpędzony footwork zmieszany z rasowym francuskim dotykiem? Jestem wstrząśnięty, a na domiar złego nie potrafię przestać tańczyć. Niech ktoś to wyłączy!

James Blake – You’re Too Precious

Kruchy, rozedrgany art-pop kołysany do snu przez zglichtowany hologram Thoma Yorke’a. Czasami nawet roboty mają chwile słabości, a przynajmniej chciałbym w to wierzyć.

Kate NV – Marafon 15

Futurystyczny, oszczędny prog-pop wymieszany w jednej probówce z post-punkiem, Kraftwerkiem i Ryūichim Sakamoto. Gdyby Kate Bush gustowała w minimalizmie, to właśnie tak mogłaby brzmieć. Yekaterina Shilonosova jest w tym roku niesamowita.

Khruangbin – Time (You and I)

Jakże potrzebowałem takiego luzackiego, retromańskiego funk-soulu. W końcu mogę doskonale tracić czas. A co będzie jutro? Nieważne.

Haim – I Know Alone

Siostry Haim w swoim najnowszym numerze przemycają trochę future garage’owej inspiracji. Nie spodziewałem się, że w ich twórczości zagości elektroniczny anturaż. Winszuję pomysłu!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od innych osób

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone