Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #50

Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #50

Shygirl, fot. Aidan Zamiri, mat. promocyjne

Nareszcie wleciał poniedziałek, a wraz z nim tradycyjny podsumowanie najlepszych singli z ostatnich kilku dni. Dobrej zabawy! 

Andrzej Zaucha w duecie z Pro8b3mem, podróż do słonecznej Haçiendy czy powrót autotune’a – Wojtek Sawicki aka DJ Carpigiani podrzuca nam serię energetycznych singli na początek kolejnego jesiennego tygodnia.

King Princess – PAIN

Imprezowy, madchesterowski dance-pop, który próbuje nam przekazać, że na  końcu i tak wszyscy spotkamy się w Haçiendzie. Przyznam, że nie mogę się doczekać tego momentu.

Shygirl – Tasty

Włączam nową epkę Shygirl. Myślę sobie, oho, czekają mnie post-industrialne ciężary. Nagle jednak wchodzi Tasty i mam hałsową imprezę z rave’owymi i uk garage’owymi dodatkami. Takie niespodzianki są mi w smak.

slowthai – nhs

Tyron i jego prosty, indietronikowy rap wzbogacony homeopatyczną dawką autotune’a. Brytyjczyk w dobie pandemii próbuje nas skłonić do tego, żebyśmy doceniali to, co mamy. Mnie przekonał.

Sprawdź też

Puma Blue – Opiate

Jeff Buckley na bedroom jazz-popowym bicie? Spełnienie ukrytych marzeń każdego wrażliwca. Puma Blue – mało, a dużo.

Pro8l3m – Backstage

Pro8b3m i Andrzej Zaucha to jedno z najfajniejszych połączeń, jakie można sobie w ogóle wyobrazić. Bonus lepszy niż cały album? Być może.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone