Czytasz
Projekt Albo Inaczej na FEST Festival

Projekt Albo Inaczej na FEST Festival

Albo Inaczej

FEST Festival nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych artystów, który zagrają w sierpniu w Parku Śląskim. Do Wu-Tang Clanu, Little Dragon i innych dołączył właśnie projekt Albo Inaczej.

Albo Inaczej to projekt, który powstał w 2015 roku z inicjatywy wytwórni Alkopoligamia. Pierwsza część zawierała re-worki klasycznych hip-hopowych numerów w interpretacji najwybitniejszych polskich piosenkarek i piosenkarzy. Udział wzięli m.in. Zbigniew Wodecki, Andrzej Dąbrowski czy Krystyna Prońko, którzy zaśpiewali numery Pezeta, Peji czy Kalibra 44.

KUP BILET

Premiera drugiej części inicjatywy miała miejsce w ubiegłym roku, a na albumie znaleźli się najpopularniejsi wykonawcy ze świata polskiej alternatywy. Rosalie., Natalia Nykiel, Igo, Daria Zawiałow czy Justyna Święs to tylko część artystów, którzy zaśpiewali swoje wersje rapowych szlagierów.

Na FEST Festivalu ekipa Albo Inaczej wystąpi w bogatym składzie. Spodziewajcie się wokalnych popisów Krystyny Prońko, Rosalie., Nykiel, Tego Typa Mesa, Miuosha i wielu innych.

Sprawdź też

Bilety na pierwszą edycję tego nowego festiwalu dostępne są w Going.!

cover fot.: Paweł Zanio

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone