Czytasz
Ale będzie! Ten Typ Mes i Smolasty kolejnymi gośćmi cyklu #premieraonline Empiku

Ale będzie! Ten Typ Mes i Smolasty kolejnymi gośćmi cyklu #premieraonline Empiku

Ten Typ Mes Premiera online Empik rap Smolasty stream Going.

Do tej pory odbyło się już kilka premier online Empiku, którym patronowaliśmy. Wśród nich m.in. Jan-rapowanie, Bovska, Płomień 81 czy Łona i Webber – czas na kolejne odcinki!

W tym tygodniu czekają nas muzyczne rozmowy z Edytą Bartosiewicz, Tym Typem Mesem oraz Smolastym. Wszystkie trzy spotkania będą tłumaczone symultanicznie na język migowy, a artyści odpowiedzą również na pytania fanów wybrane spośród komentarzy.

W środę odbędzie się rozmowa online z Piotrem Schmidtem, którego możecie kojarzyć głównie z działalności muzycznej i twórczości prezentowanej pod pseudonimem Ten Typ Mes. Otóż, co ciekawe, Schmidt właśnie wydał swój literacki debiut i to książka Dwa psy przeżyły będzie tutaj głównym tematem rozmowy, którą poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Jesteśmy bardzo ciekawi, co ma do powiedzenia autor książki, która opisywana jest jako “Soczysta, a przy tym bardzo trafna opowieść o patologiach czasów współczesnych łączy się z wyśmiewaniem pustych pseudocelebrytów, którzy zrobią dosłownie wszystko, by zyskać i utrzymać popularność na Instagramie. To też opowieść o świecie zepsutych wartości, gdzie liczy się wyłącznie sława, często zdobywana w niemoralny sposób.”

Z kolei piątkowa #premieraonline będzie należeć do jednego z najpopularniejszych wokalistów wykonujących muzykę na pograniczu rapu, popu i r’n’b. Smolasty odpowie na pytania Filipa Antonowicza, a cała rozmowa kręcić się będzie wokół najnowszego albumu artysty – Pełnia, który ukaże się na sklepowych półkach dokładnie 15 maja, a więc w dniu empikowego wywiadu.

Zapraszamy Was na zatem na powyższe spotkania w ramach empikowego cyklu #premieraonline. Już jutro o godzinie 18:00 słyszymy się z Typ Typem Mesem, a w piątek, o tej samej porze, ze Smolastym.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
Ed Sheeran

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone