Czytasz
Poznajcie Empik Music – nową platformę streamingową z wyjątkowymi funkcjami

Poznajcie Empik Music – nową platformę streamingową z wyjątkowymi funkcjami

Empik Music Going. MORE streaming muzyka PRO8L3M Wojciech Mann teksty

W ostatnich miesiącach jesteśmy wyjątkowo rozpieszczani przez Empik, który zaskakuje kolejnymi innowacjami i usługami. Empik Music to nowa platforma, która zaspokoi potrzeby muzycznych zajawkowiczów.

Muzykę przeważnie odpalamy chwilę po przebudzeniu, później towarzyszy nam w drodze do pracy, w jej trakcie i już po jej zakończeniu – w czasie domowego relaksu. Nie ma zatem nic piękniejszego niż łatwy dostęp do ulubionych kawałków i właśnie to oferuje nam najnowsza aplikacja Empik Music. Jakimi funkcjonalnościami wyróżnia się najnowsze dziecko Empiku, co oferuje już teraz, w momencie launchu, i dlaczego warto z niej skorzystać?

Empik Music Going. MORE streaming aplikacja muzyka Wojciech Mann
mat.prasowe

Miliony piosenek, muzyczne biblioteki wypełnione polską muzyką (której czasami na próżno szukać na największych, istniejących już serwisach streamingowych) oraz co ważne – rekomendacje od prawdziwych znawców tematu. Co polecają nam duet PRO8L3M, Sanah albo Wojciech Mann? Opcja posiadania stworzonych przez nich playlist w naszych telefonach jest chyba wystarczająco kusząca, prawda? Tym bardziej, że muzykę będziemy mogli słuchać bez reklam oraz stałego dostępu do sieci, a przekrój gatunkowy pozbawiony jest tam jakichkolwiek ograniczeń. Cieszy także zapowiadana współpraca i promowanie młodych polskich twórców, którzy często mogą czuć się niedoceniani.

Poza tym, aplikacja oferuje nam jeszcze jeden ważny i unikatowy feature, a mianowicie teksty utworów wbudowanych bezpośrednio w aplikację Empik Music. Jeśli pamiętacie czasy, gdy chodziliśmy na koncerty, to zdajecie sobie sprawę, jak istotną kwestią jest znajomość lirycznej warstwy piosenek od deski do deski. Mając je wszystkie pod ręką, możecie uczyć się ich dużo intensywniej, a poza tym zawsze będziecie mogli cichaczem zerknąć „jak to leciało” już podczas samego wydarzenia. Oczywiście realizacji drugiego scenariusza raczej nie polecamy! Docelowo w aplikacji znajdzie się blisko 800 000 tekstów i musimy przyznać, że jest to imponująca liczba. Będzie w czym przebierać i czekamy na jeszcze więcej możliwości i funkcjonalności!

Empik Music posiada następujące możliwości subskrypcji:

  • 19,99 zł miesięcznie (59,97 zł za 3 miesiące) – płatność co miesiąc
  • 17,50 zł miesięcznie (104,99 zł za 6 miesiące) – jednorazowa płatność
  • 16,67 zł miesięcznie (199,99 zł za 12 miesiące) – jednorazowa płatność

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

Sprawdź też
Lensk

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone