Czytasz
Armie Hammer przerywa milczenie. „W moim życiu eksplodowała bomba neutronowa”

Armie Hammer przerywa milczenie. „W moim życiu eksplodowała bomba neutronowa”

Armie Hammer

Zhańbiony aktor wystąpił w podcaście Painful Lessons Tylera Ramseya. Choć w ostatnim czasie poniósł wiele porażek, chce wyjść z nich z podniesioną głową.

John Reid w głośnym westernie Jeździec znikąd. Podwójna rola rodzeństwa biznesmenów, Camerona i Tylera Winklevossa, w The Social Network. Oliver w skąpanych toskańskim słońcem Tamtych dniach, tamtych nocach Luki Guadagnino. Te i wiele więcej kreacji sprawiło, że Armie Hammer miał swoje pięć minut w Hollywood. Zdołał nawet uzyskać nominację do Złotego Globu i nagrody Critics’ Choice, jednak jego kariera w pewnym momencie stanęła w miejscu. Miał grać w serialach Gaslit i The Offer oraz filmach Wystrzałowe wesele i Pierwszy gol. Ostatecznie po żadnym z angaży nie było ani śladu.

Zwiastun filmu Tamte dni, tamte noce Luki Guadagnino, w którym wystąpił Armie Hammer

Armie Hammer: pod ostrzałem oskarżeń

Amerykanin nie zrezygnował z lukratywnych kontraktów. Przerwę od wizyt na planach filmowych rozpoczęła seria oskarżeń, które wystosowano pod jego adresem. Niejaka Efrosine Angelova, w mediach społecznościowych podpisująca się jako Effiie, zarzuciła mu brutalny, czterogodzinny gwałt. Miał kontynuować niekonsensualny stosunek seksualny mimo sprzeciwu partnerki i celowo zadawać jej obrażenia. Angelova nie była jedyną kobietą rzekomo pokrzywdzoną przez aktora. Inna kochanka Hammera już po zakończeniu związku miała uskarżać się na zespół stresu pourazowego. Aktor ponoć stosował wobec niej przemoc emocjonalną, a do tego wykazywał skłonności kanibalistyczne.

Zwiastun filmu Śmierć na Nilu w reżyserii Kennetha Branagha. To ostatni film, w którym wystąpił Armie Hammer

Konsensus czy nadużycie?

Takie stwierdzenia dotyczące mojego klienta są oczywiście nieprawdziwe. Wszelkie interakcje z jakimikolwiek osobami odbywały się za całkowitą zgodą obu stron. Uczestnictwo w nich było wcześniej odpowiednio omówione – tłumaczył prawnik Amerykanina. Sam Armie Hammer w jednym z nielicznych wywiadów udzielonych po 2021 roku potwierdził te słowa. Nie wyrzeka się tego, że lubi przekraczać granice cielesne w łóżku. Swoje skłonności do BDSM warunkuje doświadczeniami bycia ofiarą przemocy na tle seksualnym. Uważa jednak, że nie krzywdził swoich partnerek wbrew ich woli. Przyznał się za to do nadużyć emocjonalnych.

Andrzej Żuławski wiecznie żywy. Jego Opętanie wyprodukuje sam Robert Pattinson!

Wszystko poszło się walić

Teraz, rok później, 38-latek zdecydował się na ponowną spowiedź w mediach. Tym razem wystąpił w podcaście Painful Lessons. Gospodarz programu, Tyler Ramsey, zaprasza przed mikrofon różne osoby ze świata kultury i biznesu. Opowiadają mu o wydarzeniach ze swojego życia, które obróciły je o 180 stopni. Historia Hammera należy do takich przypadków. Nie dość, że stracił wiele intratnych umów, to rozwiódł się z prezenterką telewizyjną Elizabeth Chambers. Wyklęła go także spora grupa fanów.

Gwiazda Tamtych dni, tamtych nocy przyznała, że oskarżenia spadły na nią jak grom z jasnego nieba. – To upadek mojego ego i całej kariery. W moim życiu eksplodowała bomba neutronowa. Wszystko poszło się walić – przyznał. Ramseyowi potwierdził także, że przez myśl przeszło mu popełnienie samobójstwa, zwłaszcza że praca aktora jest dla niego całym życiem. Z całej sytuacji chce jednak wyjść obronną ręką. – Cokolwiek ludzie mówili i cokolwiek się wydarzyło, jestem na takim etapie życia, w którym czuję wdzięczność za każdą, nawet najmniejszą rzecz – opowiada. Próbuje zarazem nabrać dystansu do oskarżeń o kanibalizm. – Wiesz, co trzeba zrobić, żeby to praktykować? Przecież chodzi o zjadanie ludzi – wyznał.

Armie Hammer Breaks Silence: Overcoming Adversity and Finding Inner Peace

Armie Hammer nadal nie dostał żadnych nowych propozycji aktorskich. Zdradził za to, że pracuje nad debiutanckim scenariuszem.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone