Czytasz
Asster rusza w Polskę! Nadchodzi trasa koncertowa

Asster rusza w Polskę! Nadchodzi trasa koncertowa

Asster trasa koncertowa

Asster, jeden z najświeższych i najciekawszych raperów nowej fali, zamierza spotkać się ze swoimi fanami na żywo. Jego trasa koncertowa obejmie cały kraj.

Asster to debiutujący artysta, który wniósł ogrom świeżości do polskiego trapu. Dowód? Wyświetlenia jego utworów sięgają już wielu milionów. Młody twórca zdołał w bardzo krótkim czasie zebrać wokół siebie spore grono oddanych słuchaczy. Jego mocną stroną okazała się duża muzykalność. Asster za młodu chodził na lekcje śpiewu, co bezpośrednio przekłada się na jego czucie muzyki i sposób nawijania. Dlatego właśnie udało mu się tak szybko przebić ze swoimi singlami. Trasa koncertowa MOWA WĘŻY TOUR jest zwieńczeniem jego ciężkiej pracy.

Asster trasa koncertowa

Muzyka wprost stworzona na koncerty

Takie bangery jak na przykład HORYZONT czy MUSZĘ ZARABIAĆ po prostu proszą się o granie ich na żywo. Numery Asstera cechuje ogromna charyzma, zwłaszcza gdy uwzględnimy jego młody wiek. Ponadto autentyczność i ambicja, która bije z twórczości Asstera, jest serio nie do podrobienia. Co więcej, ma on wręcz niebywały talent do pisania catchy refrenów, co bezpośrednio przekłada się na potencjał koncertowy.

Przeczytajcie wywiad z assterem!

Docenienie nie tylko przez fanów

Asster nie został dostrzeżony jedynie przez słuchaczy nowej fali. Na jego debiutanckim albumie, którego premiera wypada już niebawem, udzielili się Kaz Bałagane i Malik Montana. Topowi raperzy z mainstreamu również ujrzeli w Assterze ogromny potencjał i talent. Co więcej, Malik wypowiedział się o swojej goścince w ten sposób:

Pomysł stąd, że jak ja zaczynałem, to starsi „koledzy” z fachu wobec mnie byli nieprzychylni i obiecałem sobie wtedy, że zawsze będę propsować i supportować młodą krew. Co najlepsze, po latach ci sami, co próbowali mi robić na złość, dziś giną gdzieś w DMach z prośbą o feat.

Sprawdź też
Odkrycia Empiku

Malik Montana

Asster jest wręcz propsowany praktycznie z każdej strony rapowego środowiska. Nietrudno się domyślić, że jego koncerty również będą niosły ze sobą wysoki poziom. Raper odwiedzi Łódź, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań oraz Warszawę.

BILETY NA TRASĘ ASSTERA ZŁAPIECIE TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone