Czytasz
Autorki najpopularniejszych powieści YA w maju przejmują Warszawę

Autorki najpopularniejszych powieści YA w maju przejmują Warszawę

6 idolek młodego pokolenia czytelników, czyli autorek najpoczytniejszych polskich powieści młodzieżowych, rozgości się w stolicy. W czasie Targów Książki Empiku od 17 do 30 maja będzie można spotkać Weronikę Annę Marczak, Katarzynę Barlińską, Natalię Fromuth, Monikę Rutkę, Martę Łabęcką oraz Monikę Marszałek.

Nawet pobieżne spojrzenie na listy bestsellerów nie zostawia wątpliwości polskie autorki Young Adult są totalnie na fali. Ich powieści schodzą z półek w księgarniach szybciej niż jakiekolwiek inne książki. Odpowiadając na zainteresowanie ich twórczością, Empik przygotował dla czytelników i czytelniczek liczne niespodzianki. Jedną z nich jest z pewnością wydarzenie Young Power House.

Katarzyna, Natalia, Monika, Marta oraz Monika będą na Was czekać 26 maja w specjalnie zaaranżowanej kamienicy w centrum Warszawy. Do środka wejdziecie w małych grupach pod opieką przewodników. Przemieszczając się po zamkniętej przestrzeni, odkryjecie fragmenty, nawiązujące do twórczości autorek. Z każdą z nich spędzicie też chwilę czasu, zdobędziecie autograf czy zrobicie wspólne zdjęcie. Całość doświadczenia potrwa około godziny.

Bilety trafią do sprzedaży 9 maja o godz. 13:00

pokój monet
Weronika Anna Marczak, fot. mat. promocyjne

Weronikę Annę Marczak spotkacie za to w pokoju Hailie Monet, czyli przestrzeni inspirowanej bohaterką serii Rodzina Monet. Instalacja otworzy się w Pasażu Wiecha w środę 17 maja o godz. 16:00 i wtedy rozpocznie się też pierwsza sesja autografów z autorką. Jeśli nie uda się Wam za pierwszym razem, macie drugą szansę w sobotę 27 maja o godz. 12:00. Pokój Monet będzie czynny przez cały czas trwania Targów, czyli do 30 maja. Na miejscu kupicie również książki, w tym (premierowo!) Perełkę. Rodzina Monet. Tom 3. Część 1.

Targi Książki Empiku to cykliczne wydarzenie, zbierające autorów i autorki m.in. literatury pięknej, obyczajowej i młodzieżowej. Spotkania odbywają się on-line i stacjonarnie. Najbliższa edycja rozpocznie się 17 maja i potrwa do 30 maja.

Sprawdź też

Tutaj pełny program Targów Książki Empiku

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone