Czytasz
Avicii zostanie upamiętniony. Powstanie podcast o jego życiu i dziedzictwie

Avicii zostanie upamiętniony. Powstanie podcast o jego życiu i dziedzictwie

Avicii

Nowy podcast społecznościowy poświęcono życiu, muzyce i dziedzictwu szwedzkiego DJ-a i producenta Tima Berglinga, znanego jako Avicii.

Fanowska inicjatywa 

Podcast powstanie dzięki kolektywnym wysiłkom członków subredditu Avicii. Chodzi o interaktywną platformę, na której fani będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami i historiami inspirowanymi życiem i muzyką Avicii. Podcast r/avicii będzie publikowany co miesiąc.

Jak niektórzy z Was mogą pamiętać, próbowano uruchomić Podcast r/avicii dla tej społeczności jakiś czas temu. Z powodu zobowiązań czasowych i trudności w realizacji, nie udało się to wtedy, ale chęć utworzenia podcastu pozostała… Po wielu miesiącach planowania i opracowywania koncepcji, z ogromną radością ogłaszamy, że pierwszy odcinek naszego podcastu zostanie wkrótce wydany. I chcemy, abyś był jego częścią. Jesteś producentem i chciałbyś zaprezentować swoje utwory lub mashupy w naszym podcaście? Czy masz historię z życia, gdzie muzyka Tima pomogła Ci i chciałbyś się nią podzielić z nami? Cokolwiek to jest, wszystko jest dozwolone!

Można było przeczytać w poście.

W podcaście pojawią się wywiady z gośćmi, ekskluzywne miksy DJ-ów oraz dyskusje skoncentrowane na wkładzie Aviciiego w muzykę. Ważnym tematem będzie także zdrowie psychiczne. Producenci i fani z ciekawymi historiami mogą się zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego dokumentu Google. Mimo że jeszcze nie ogłoszono oficjalnej daty premiery, napięcie rośnie, ponieważ podcast będzie dostępny za darmo na Mixcloudzie.

Jamie xx i Four Tet prezentują nowe utwory. Czekamy na całe płyty!

Avicii: działania fundacji

Wiadomość o podcaście pojawiła się miesiąc po koncercie dla Aviciiego zorganizowanym przez Fundację Tima Berglinga w Avicii Arena w Sztokholmie. W lutym ubiegłego roku w Sztokholmie otwarto interaktywną wystawę poświęconą producentowi. The Avicii Experience przedstawia jego podróż od producenta pracującego w domu po gwiazdę muzyki elektronicznej.

Sprawdź też
David Solomon

Fundacja Tima Berglinga to organizacja zajmująca się zapobieganiem samobójstwom i zdrowiem psychicznym, założona przez rodziców Aviciiego po jego śmierci samobójczej w 2018 roku. W 2020 roku fundacja uruchomiła kampanię For A Better Day, badającą środki zapobiegające samobójstwom i promującą rozmowy z młodymi ludźmi na temat dobrostanu psychicznego.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone