Czytasz
Idris Elba chce wstrząsnąć społeczeństwem. Wypuścił ważny utwór

Idris Elba chce wstrząsnąć społeczeństwem. Wypuścił ważny utwór

Idris Elba

Idris Elba zabrał głos w sprawie przemocy wśród młodzieży w Wielkiej Brytanii. Zaangażowanie w kampanię Don’t Stop Your Future wspiera utwór Knives Down.

Idris Elba z muzycznym manifestem

Idris Elba nie tylko krytykuje brytyjski rząd za bierność wobec problemu przemocy wśród młodzieży, ale także wykorzystuje mikrofon, by podkreślić brak działań w tej sprawie. Jego nowa piosenka to wyraz sprzeciwu.

Warto zauważyć, że towarzyszący numerowi teledysk ma silny przekaz wizualny, prezentujący nie tylko Elbę, lecz także rodziny ofiar. Znajdziemy w nim zdjęcia młodych ludzi, którzy stracili życie z powodu przestępstw z użyciem noży.

Paluch krytykuje politykę YouTube’a. Co mu się nie podoba?

Współpraca z rodzinami ofiar

Elba nie pozostawia wątpliwości co do swoich postulatów. Domaga się, aby brytyjski rząd niezwłocznie podjął działania w zakresie długo wyczekiwanych zakazów używania noży zombie i maczet. Powinien także skuteczniej zwalczać łańcuchy dostaw, które wprowadzają je na brytyjskie ulice. Jego apel wynika z frustracji i troski o rosnącą liczbę młodych ofiar brutalnych przestępstw. Podkreśla, że młodzi ludzie są fundamentem przyszłości.

Sprawdź też
Metalowy zespół

Wspierając kampanię, Hughes wyraziła swoją frustrację dotyczącą braku skutecznych działań. Domaga się pełnej kontroli rządu nad sankcjami wobec osób, które decydują się nosić broń i popełniać przestępstwa z jej użyciem. Jej głos stanowi apel o uczynienie społeczności młodych ludzi bardziej bezpiecznymi poprzez natychmiastowe eliminowanie głównych przyczyn przemocy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone