Czytasz
Doja Cat w wirtualnej rzeczywistości. Zagra koncert dzięki Mecie

Doja Cat w wirtualnej rzeczywistości. Zagra koncert dzięki Mecie

Doja Cat Airbnb

Meta zaprezentuje koncert Doja Cat: The Scarlet Tour in VR, zapewniając fanom wirtualny dostęp za pomocą gogli VR Meta Quest 3. Transmisja odbędzie się 21 stycznia o 02:00 czasu polskiego.

Doja Cat z nowym rozwiązaniem

Meta od lat rozwija się w obszarze wirtualnej rzeczywistości. W ramach projektu Meta Music Valley Concert Series odbędzie się wirtualny koncert Doja Cat: The Scarlet Tour in VR. Gogle VR Meta Quest 3, najnowszy produkt firmy, są kluczowym elementem tego wydarzenia. Dzięki nim użytkownicy mogą przenieść się do wirtualnej rzeczywistości stworzonej specjalnie na potrzeby występu.

Występ Dojy Cat został zarejestrowany miesiąc temu w Detroit. Artystka powiedziała: Możliwość udostępniania występu na żywo za pośrednictwem wirtualnej rzeczywistości z Meta i The Diamond Bros to doskonały sposób, aby fani, którzy nie byli na koncercie, mogli poczuć się tak, jakby byli. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą, co stworzyliśmy.

Doja Cat ponownie zadarła z fanami. O co poszło tym razem?

VR i nie tylko

Aby wziąć udział w koncercie, fani muszą zasubskrybować Meta Horizon Worlds, dołączyć do platformy oraz posiadać sprzęt obsługujący technologię VR. Transmisja odbędzie się 21 stycznia o godzinie 02:00 w Polsce.

Sprawdź też
Guzior G

Reżyser i producent Josh Diamonds podkreśla, że sceneria The Scarlet Tour została stworzona pod kątem nagrań w wirtualnej rzeczywistości, co dodatkowo podkreśla unikalność tego wydarzenia. Artystka planuje także występy w Europy, m.in. 5 lipca na Open’er Festivalu w Gdyni.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone